Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem szeretnek biciklizni?

Figyelt kérdés

Lehet hogy tévesen vontam le a fenti következtetést, de

Eddigi barátnőim közül senki nem akart eljönni egy lazább biciklitúrára. Ha tehetném én minden nap mennék, de csak hétvégente szoktam. Pedig milyen jó lett volna valamelyik barátnőmmel elmenni egyet tekerni, útközben fagyizni stb...

De nem tudtam meggyőzni őket :S

Miért van ez? Van itt egyáltalán olyan lány aki szeret biciklizni? Sok egyszerre kb 50km?

18/F


2010. aug. 23. 15:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
B@szki, ekkora baromságot hónapok óta nem olvastam itt, pedig azért olvastam már meredek dolgokat. A főváros tele van bringázó lányokkal.
2010. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
én szeretek. dirt bringám van, de csak gurulni használom. ja és sztem azért van, mert a többi csaj nem oylan sportos.
2010. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Igen így első körben eléggé elriasztó az az 50km :D Valahogy soknak tűnik.

Talán a fizikai felépítéstől is függ, és ha a lányok nem eléggé edzettek ehhez akkor majd csak az marad meg nekik, hogy milyen fárasztó volt és utána egész nap mozdulni se tudnak.

De biztos van olyan lány, aki szívesen elmenne.

2010. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
csak jol kell beallitani a nyerget, es hidd el, raszoknak a bringazasra;)
2010. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
rengeteg lány van akik szeretnek biciklizni. te pont olyanokat fogtál ki akik nem :) én például imádok bringázni csak sz.ar a biciklim :D
2010. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ha először nem 50km-re akarnád elvinni őket, hanem kevesebbre, ami nem túl megerőltető, akkor lehet hogy később abban is benne lennének :)

*én is szeretek bringázni*

2010. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
én 70km-t is volt mikor letekertem:D és amikor csak tehetem bicajjal járok:D szóval lehet eddig csak lusta lányokat fogtál ki:)
2010. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel...
2010. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
ja és 16/l
2010. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
& én is szeretek bicajozni. Amúgy az 50 km is rendben van, bár én a mostani cangámmal nem bírnám, mivel elég gány az ülése, és 10 km után durvásan elkezd sajogni az alfelem tőle :D
2010. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!