Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a nő a férfiak ideálja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a nő a férfiak ideálja, jól sejtem?

Figyelt kérdés

Hihetetlen házias, főz, mos, takarít, szült egy gyereket, ennek ellenére nádszál karcsú (valószínűleg nem a fitness edzőknek köszönhetően..)

20 ezer forintból bevásárol egy hónapra, minden ami akciós

Hatalmas, természetes mellek

Látszólag, és valószínűleg egy egyszerű, könnyű természetű nő


2021. máj. 6. 18:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
68%
Az,hogy egy nő mit csinál,hogy néz ki és mire képes,csakis attól függ,hogy milyen hatással van rá a férfi illetve maga a kapcsolat.Ugyanaz a nő egy rossz kapcsolatban lehet depressziós/leélt de egy jó kapcsolatban lehet gyönyörű és boldog.Nőként mondom,volt pár hosszabb kapcsolatom,és teljesen másképp néztem ki meg másképp viselkedtem/gondolkodtam/éltem mindegyikben.Nem ugyanaz az ember voltam.Tehát mielőtt elvárásokat,ideálokat szab meg valaki valakivel szemben,gondolkodjon el,hogy ő mit tud tenni,hogy a másikból kihozza a legjobbat.És ez fordítva is igaz,nem csak a nőkre.
2021. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
46%
Miért kezeled a nőt ennyire alsóbbrendűként? Hogy ő csak olyan jó amennyire a férfi?
2021. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én férfiként jól vagyok önmagam. Ha van barátnőm, nem változtat rajtam, mert ha negatív, akkor nem vagyok vele, ha pozitív, csak jobban leszek. Fura amit írtál.
2021. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Legalább egy normális nő aki tudja mit kell csinálnia és nincs elveszve. Szerintem teljesen rendben van.
2021. máj. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!