Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak! Kinek milyen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Kinek milyen az ideálja? Milyen nőt neveznétek álmaitok nőjének?

Figyelt kérdés
Most nem arra celzok hogy legyen nagy csöcse meg segge xd ennél kicsit elmésebb válaszra gondolok de ez is benne lehet😄
2018. dec. 5. 00:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Egy vörös hajú, szemüveges telt (nem gusztustalanul kövér) lány. Ne higgye azt, hogy övé a világ, csak mert lyukkal a lába között született.
2018. dec. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Legyen humora és legyen művelt és türelmes

Ne a horoszkóp és a bulvárlap határozza meg a napját. Legyen fantáziája minden téren. Nekem akarjon tetszeni és ne olyan stílust vegyen fel amitől ilyen sablon buksza lesz. Legyen egyénisége és legyen határozott

2018. dec. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%

Kb. 160 centis magasság, vékony testalkat, formás cici, csinos fenék. A haj -és szemszín nem igazán mérvadó, legfeljebb annyit tennék hozzá, hogy az extrémebb frizurák nem túl megnyerőek számomra, illetve a rövid hajat sem szeretem egy lányon. Az én ízlésem szerint a szőr taszító egy hölgynél. Sokkal esztétikusabb látvány számomra egy sima, szőrtelen test. Az ápoltság pedig alapvető kritérium nála. Lehetőleg ne rohadjanak a fogai, ne legyen büdös szájszaga, ne egy rendezetlen madárfészekre emlékeztessen a haja, illetve ügyeljen a kellemetlen testszagok elkerülésére.


Belsőleg pedig egy picit bolondos, hülyéskedős lány az ideálom, akivel jókat lehet nevetni, de bohókás természete ellenére képben van a világ dolgaival, tud véleményt alkotni. A suttyó, ordenáré stílus nem az én világom, inkább a visszafogottabb, értelmesebb réteget próbálom ismerkedésnél is megcélozni. Van bennem egy kis nerd-beütés, szeretek videójátékozni, filmezni, olvasni, sorozatokat nézni, ezért egy plusz pont lenne, ha az illető is kocka lenne valamilyen szinten. Szeretem, ha egy lány bőbeszédű, szépen, összefüggően tud beszélni, és nem úgy kell szavanként kihúzni belőle a dolgokat.


Nagyjából ennyi. :) 24/F

2018. dec. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A barátnőmet. :)
2018. dec. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
csak szexuálisa értelemben?
2018. dec. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%

/27f

legyen vékony. próbáltam már többféle alkatú nőt de csak a vékonyak tetszenek


legyen magas 175 feletti. én is 194 vagyok jó az ha állva is megamhoz foghatom nem csak ülve az ágyon. nem utolsó sorban a magasabbakba jobban belefér a kolász


ha nem magas akkor legyen aranyos feje vagy kerek tartalmas melle.


Ha még az utolsókkal se rendelkezik akkor olyannal kel megfogni engem amiröl még én se tudom hogy tetszik, ez általában belső tulajdonság.

De nem zavar az se ha több emliitett testi jó mellett kedves és nem cseles.

A fekete haj egy végső mentődobás, de csak ha eredeti fekete, vagy úgy festett ami nem olyan mintha olajos ecsettel kenegették volna. hanem normális enyhén fénylő.

2018. dec. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

Külsőre vékony/átlagos, nem nagy mellű lányok, akiknek erősebb arcvonásai vannak pld: Maria Mar :D Kék szem, göndör haj előny( ha már nekem is ez van :D)+extrém hajszín festve(kék,zöld,pink stb) meg lehet tetkó de mértékkel.


Belső: ne legyen hangulatember, türelmes, megértő, ne kapja fel mindenen a vizet. Okos, legyen olyan bolond mint én. Ne legyen plázacica.Szeressen új dolgokat tanulni, érdekelje a tudomány, új feltalált dolgok stb :D Legyen visszafogott, ne rakja ki azt ami van neki. Ne sminkeljen vagy csak nagyon minimálisan mert az nálam nem bejövős. De kb ennyi :D


19/F

2018. dec. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
belsőre: legyen egyszemélyben a legjobb haverom, a lelki társam, és barátnőm. külsőre: tökmindegy csak tetszen.
2018. dec. 5. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egy harcias nő lenne az ideálom:

[link]

2018. dec. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ebből a kérdésből nem derül ki, mit szeretne megtudni a kérdező.
2018. dec. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!