Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak! Kinek milyen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Kinek milyen az ideálja? Milyen nőt neveznétek álmaitok nőjének?

Figyelt kérdés
Most nem arra celzok hogy legyen nagy csöcse meg segge xd ennél kicsit elmésebb válaszra gondolok de ez is benne lehet😄
2018. dec. 5. 00:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%
nagymellű kerek fenekű viszonylag vékony sportos, néma, csak nyögéshangokat tud kiadni, imád főzni és a többi házimunkát, meg nagyon odaadóan szexel, de ha épp nem házimunkázik vagy szexelünk akkor katatón állapotban megmerevedik és a plafont bámulja.
2018. dec. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
az első nagyon jól leírta nekem talán a vörös haj nem feltétel de nagyon bejön,a telt lányok a legjobbak
2018. dec. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

150-160 cm magas.

Szőke, vagy szőkésbarna hullámos haj.

Sportosan elegáns, elegáns.

Nyílt, őszinte, vidám, hülyülős.

Nagyon bújós és nagyon perverz.

Nagyon szőrös punci és popsi.

Sperma-, láb- és anál mániás.

2018. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A feleségemet :) . De ha másodikat is kellene mondanom ,akkor rövid hajú bájos , nyitotta világra, kedves, szeresse az állatokat, legyek formás kis popsija és engedje az arcára
2018. dec. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerencsére álmaim nője a párom
2018. dec. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az, aki külsőre és belsőre is vonzó, és megvan a kölcsönös érzelmi kapocs. Nem fogok tulajdonságokat írni, mert fölösleges és mert egy embert nem lehet néhány tulajdonság alapján felvázolni (plusz mindenki úgyis olyannak képzelné el, ami neki az ideálja).
2018. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szőke haj, magas (kb180cm én vagyok 186) és kb 80-90 kiló.

De ez csak külcsíny és egy egyéjszakásra elég.

Barátnőként olyat aki elmélyült, realista és humanista. Jó vitapartner, érdeklődik a tudományok és a kultúra iránt. Kompromisszumkész de ha kell meg tudja védeni az igazát. Nem fél kinyilvánítani a véleményét stb.

Sorolhatnám tovább de ez már így is egy olyan ember képét festettem le amely nagyon ritka.

Én is alig pár ember ismerek aki ilyen tulajdonságokkal rendelkezik.

2018. dec. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!