Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ha almaitok pasijaval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha almaitok pasijaval sexelhetnetek, akkor az hogy o szuz e az elony vagy hatrany?

Figyelt kérdés
Illetve maga az hogy szuz egy srac az rossz e. Meg ha nagyon jol is nez ki.
2017. jún. 1. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene ha még szűz lenne.

19/L

2017. jún. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát van egy álmaim pasija, 20hónapja kb. se veled se nélküledben játszunk, nagyon szeretem.. Nem feküdtünk MÉG le.

Ha szűz lenne (ki tudja, lehet az:D)

Előny:

-örülnék, hogy velem lenne az elsője, mert emlékezetes maradhat

-jó érzés lenne, ha én vezethetném be ilyen jó dolgokba, látni, hogy mennyire új neki és mennyire jó

-és hogy olyan "tiszta" ahw


Hátrány:

-imádom, ha egy srác tapasztalt és irányító. -> ellenérvelek: lehet egy szűz srác is magabiztos és jó! :)

-bénázhat, ami picit ronthatja a hangulatot -> de az előzőben kifejtettem. Lehet totál magabiztos és tudja mit hogy mennyire hol, akkor nincsen gond.

-én félnék, hogy neki kellemetlen, hogy én már nem vagyok az.


(A lány felfogásán is múlhat. Személyszerint nekem nincs bajom a szűz srácokkal.)

18/L

2017. jún. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyik se,inkább semleges.

Az a lényeg,hogy ne legyen bunkó és figyeljen rám és a kéréseimre.

Ez a szüzességtől független.

Ha egy szűz pasi figyel a kéréseimre,akkor simán lehet jó vele a szex,ha meg egy tapasztal pasi szari rá,hogy nekem hogy jó,akkor rossz lesz vele...

2017. jún. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2%

Álmaim pasija van annyira kemény tökű legény, hogy már nem szűz. pont. Főleg nem 20 évesen. :)

Szűz lúzerekkel kapcsolatban egy dolog azért vigasztal: úgy sem adják már tovább a selejtes génjeiket.

2017. jún. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem számít!

Így is úgy iy figyelek rá, elvárom, hogy ő is rám!

Ha valakivel elsőször vagyunk együtt én mindig izgulok, a férfiak is ilyenek. Tehát simán elő fordulhat, hogy bénázik, vagy nem áll fel neki. Akár szűz, akár nem. Tehát türelmesnek kell lenni egymással. Nem az számít, mennyi partner volt előtte, hanem az ember.

28N

2017. jún. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

NAGYON ELONY!!

ferjem 18 volt es en is mikor elsonek lefekudtunk. Nekem elotte volt mar kapcsolatom.

mar akkor ugyes volt amugy is Ehhez van valakinek erzeke v nincs :)

2017. jún. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

28 évesen ne legyél már ennyire ostoba!

"Nem az számít, mennyi partner volt előtte, hanem az ember. "

Az ember pedig attól lesz értékes és értékelhető, ha minél többet élt meg, tapasztalt meg az életből! Tapasztalat nélkül nem lesz sem jó sem semmi csak egy szerencsétlen szar, amit a viselkedésből egyből le lehet vágni. A 4-es jól megmondta, mégis az álszent válaszolók vannak többségben itt, de hogy minek?

2017. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel én is az vagyok nem zavarna, de ha már 1-2x szexelt volna, az lenne a legjobb.
2017. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!