Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a nő a férfiak ideálja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a nő a férfiak ideálja, jól sejtem?

Figyelt kérdés

Hihetetlen házias, főz, mos, takarít, szült egy gyereket, ennek ellenére nádszál karcsú (valószínűleg nem a fitness edzőknek köszönhetően..)

20 ezer forintból bevásárol egy hónapra, minden ami akciós

Hatalmas, természetes mellek

Látszólag, és valószínűleg egy egyszerű, könnyű természetű nő


2021. máj. 6. 18:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi alapján lesz valaki az alomnod? Olcsón bevásárol és tud főzni. És még a nőkre mondják, hogy anyagiasak
2021. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
69%
Elég lelakott feje van. Amúgy a feleségem kettőt szült, és ő is vékony, ez azért nem akkora kuriózum. Mondjuk nem vásárol be 20 ezerből egy hónapra 😂
2021. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
86%
És természetesen prostikat megszégyenítően jó az ágyban.
2021. máj. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%
Se külsőre, se megnyilvánulásra nem mondanám ideálnak. Sőt.
2021. máj. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
63%
Neki két gyereke van, csak hogy pontosak legyünk. És az sem igaz, hogy 20 ezerböl kihozza a bevásárlást. Olcsón, de nem 20 ezerböl. Amúgy nekem szimpatikus, a gyerekekkel is törödik, de hogy álomnö-e azt nem tudom, mert én is nö vagyok.
2021. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos tipikus nő, nem álom. Nyilván valakinek ő az álom pl a férjének. Aranyos, tipikus, gondoskodó anyuka. Azt megnézem valaki havi szinten, hogy hozza ki a bevásárlást 20 ezerből. Kb egy bevásárlás nálam 10 ezer Ft. :O
2021. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Úristen. NAGYON nem. XD Ilyen használt anyuka effektje van, már bocs. Bevásárlásnál meg csóróknak a lényeg, h mindenből akciós. Nálam az, h egészséges ételek precízen legyenek megcsinálva, minőségi módon. És a csaj baromi unalmas és baromi átlagos. Szóval egyáltalán nem. Nem is értem h gondoltad ezt, h a férfiak többségének ez álom lenne. Annyira egyértelműen nem az.


Én fiatalabb vagyok, de pl. nekem ő egy álomcsaj féleség lenne.

https://www.youtube.com/watch?v=v1IgfeYSM5U


Nagyon szép, nagyon kedves és jó kisugárzása van, és nagyon intelligens.

2021. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
17: ha majd az MIT-s csajnak is lesz gyereke, akkor neki is használt anyuka effektje lesz...
2021. máj. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
17: Ugyan ezt a csajt néztem a múltkor, nekem is tetszett :D
2021. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ugye h jó csaj? Am meg nem minden csaj néz ki használtan aki szült. Volt barátnőmből ki se néztem volna.
2021. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!