Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan külső, amelyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan külső, amelyet senki sem tart vonzónak szexuálisan?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor az ilyen külsejű embernek gondolom sosem lehet normális kapcsolata, maximum ha a partner a személyiségért cserébe elnyomja a saját vágyait, esetleg undorát.
2021. ápr. 26. 21:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Van rá esély, hogy létezik. Viszont, még ez sem kell. Elég az, ha valakinek olyan a külseje, hogy a KÖRNYEZETÉBEN nem találja senki vonzónak.

Egyébként igen, sokan ilyen helyzetben nem tudnak normális kapcsolatot kialakítani és csak beérik valakivel. Vagy kompenzálni próbálnak. A jellemzőbb viszont az, hogy beérik olyannal, aki őket vonzónak találja, csak ők viszont nem.

2021. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Igen, én. Az okát nem tudom, de engem soha nem akart még megdugni sem senki.
2021. ápr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Pl az enyém.

Mondjuk lehet a személyiségem sem toppos. 👌👌

2021. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha globálisan nézzük, akkor nem létezik ilyen.
2021. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#4 voltam, úgy értem, hogy ezen a bolygón biztos van, aki még egy mások által nagyon csúnyának tartott embert is kívánatosnak tart.
2021. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Biztos vannak, akik az átlagember számára extrém módon esztétikátlan testeket fetisizálják. Ők sem látják azokat szépnek, de izgulnak rájuk, ez a perverziójuk lényege.
2021. ápr. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2-es lehet azért mert egy 100 kg pasi vagy ha pedig nő akkor túl válogatós mert egyébként akadnának jelentkezők hehe ki tudja mennyi privit kaptál már.
2021. ápr. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
7 Nem én vagyok a kettes nő, de szerinted a láttatlanban kapott privik mit érnek amikor épp a külsőről beszélünk? Attól, hogy ronda egy nő, szerinted arra vágyik hogy valaki azon az alapon akarja megdugni hogy van rajta lyuk oszt jól van?
2021. ápr. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

7-es vagyok mondjuk képcsere alapján lehet bejön a pasinak.

Volt hogy itt küldött nekem egy magát rondának tartó nő képet (nagy volta korkülönbség plusz távolság ezért nem lehetett semmi) és nagyon jól nézett ki egyszerűen csak önbizalom hiányos volt. Próbáltam rávezetni hogy menjen feltáráskeresőre,merjen kicsit nyitni a pasik felé.

Ha tényleg ronda valaki de jó személyiséggel szerintem összejönnék vele még akkor is ha ilyen 5-6 év korkülönbség van köztünk az úgy még nem durva.


Egyébként ki tudja lehet van ilyen nő.

2021. ápr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

szintén 7


szerintem sok pasi nagyon nem lyuk ként nézi a nőket pl én sem tudnám csak mondhatni tárgynak nézni.

Ha viszont csak a lyuk érdekelne fognám magam és el mennék prostihoz,nem bántok meg senkit,és nekem is jó. Mondjuk eddig csak egyszer fordult meg a fejemben ilyen de szerencsére nem a lentivel gondolkodom.

2021. ápr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!