Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan külső, amelyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan külső, amelyet senki sem tart vonzónak szexuálisan?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor az ilyen külsejű embernek gondolom sosem lehet normális kapcsolata, maximum ha a partner a személyiségért cserébe elnyomja a saját vágyait, esetleg undorát.
2021. ápr. 26. 21:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sose tudjuk meg mert nem küld képet. 😐
2021. ápr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Van, de van egy réteg akiknek be kell érni azzal, aki szóba áll vele.
2021. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

a pasiknak nekünk ilyen téren jobbak a lehetőségeink pl prostizás mondjuk nőknek is van lehetőség csak kevésbé elterjedtebb.

Egyébként van olyan külsejű nő aki nem kéne és nyilván én sem neki.

sajna nem tudom el képzelni 2 ronda ember szeretkezését ha tényleg taszítják egymást. oké lehet zacskót húzni meg inni vagy mit tudom én de nem lehet túl jó bár ki tudja ha a fizikát nézzük a fizikai ingerek lehet elégségesek valamilyen szintű ki elégüléshez.

2021. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a szomszédom azt mondta, hogy nagy levegő, aztán essen túl rajta! Konkrétan undorodik a feleségétől, akkora vádlija van mint neki combja.
2021. ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok, miért küldenék képet? 1000-ből 1000 ember taszítónak tart, majd pont nektek fogok megtetszeni? Az más kérdés, hogy szerintem nem nézek ki olyan borzalmasan, de ha mások szerint igen, akkor tökmindegy.
2021. ápr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ha magaddal meg vagy elégedve akkor semmi gond.

és mi van ha még is bejössz?

és mi van akkor ha én is neked?

nem azt mondom hogy fűnek fának küldj képet de ha más nem menj fel társkeresőre.

2021. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez a lúzer hozzáállás inkább taszító mint bármilyen kinézet. :D
2021. ápr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!