Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sétáltok a párotokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sétáltok a párotokkal, fogjátok egymás kezét? Miért igen, miért nem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 20:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi sajnos nem fogjuk egymás kezét, pedig nagyon szeretném.

És Ti?

L

2010. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mindig fogjuk egymás kezét, mert ragaszkodóak vagyunk.
2010. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
hogy érezze én az övé vagyok ő az enyém , és hogy össze tartozunk
2010. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Miért nem ??? Az igen nem is lehet kérdés, a nem annál inkább.

Én nem szeretem, ha egy fiú nem fogja meg. Főleg az első években.


Amúgy szerintetek egy fiú ha ilyen, senkiét se fogja meg, vagy valmelyik lányét igen, valamelyikét nem ?

2010. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
igen, és mert jó érzés :)
2010. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
egyszerűen fogd meg a kezét, majdcsak nem fogja lerázni.
2010. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy fiú nem fogja meg egy lány kezét már a kezdetektôl, akkor nem fog változni. De én lányt is ismerek olyat, akit nem izgat, ha a párja nem fogja a kezét. Végülis anélkül is lehet szeretni, csak nekem fura, mert én ragaszkodóbb vagyok ennél és ha csak egy napig nem fogná meg a kezem ha mászkálunk, az nagyon zavarna.
2010. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én mióta szerelmes is voltam a barátomba, fogtuk egymás kezét, előtte nem nagyon, mert nem vállaltam fel a kapcsolatunkat mások előtt. Előző párommal nem fogtuk egymás kezét, én szerettem volna, de ő talán nem érzett annyit irántam mint én iránta...
2010. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintetek mit jelent ez egy fiúnál ? ( ha nem fogja )


Fiúk, mondjatok véleményt !

2010. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mi fogjuk és mert jó és jó érezni, hogy az enyém, én meg az övé.. :)


Amúgy régebbi barátommal volt olyan, hogy nem fogta meg, de olyankor megfogtam én. Nem csak fiúnak szabad. De persze jobban esik, hogy a mostani barátom mindig megfogja! :) Am szerintem valami télleg nem oké, ha nem nyújtja a kezét, de az elején még normális!

2010. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!