Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális lányok hol bujkáltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lányok hol bujkáltok?

Figyelt kérdés
Vagy most tényleg ez a normális, hogy minden csajt egy ilyen divatmajom, alfahim "levasalomahajam+csönacithordok" müb*zival kell látni? rendesen nem birom már ezt !
2010. aug. 20. 23:51
1 2 3 4 5
 31/44 199303 ***** válasza:
sok ilyan csaj van csak nem veszitek észre:S pl én se vagyok ilyen "divatmajom" 17/L
2010. aug. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 199303 ***** válasza:
utolso voltam szerintem ezért is nincs barátom mert az ilyenekkel mint ha nem is foglalkoznának a pasik:S csak az ilyen plázacica csajokkal:S
2010. aug. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 Minyon_LL válasza:

...És ez a helyzet.. 16 leszek és nekem sem ez jön be (:

Annyi a gond, hogy mivel elég kevés normális pasi/csaj van nehezen vesszük észre egymást :\

Sokan meghökkennek mikor mondom, hogy 16évesen szűz vagyok és még pasim sem volt.. "pedig olyan gyönyörű vagy :O nem értem miért nem :O" na vajon miért? mert a legtöbbnek csak szexre kellettem volna.. ebből köszönöm nem kérek.. (:

Érdekes, hogy sok pasi azt gondolja, hogy ha nyomja dumát, hogy de szexi vagy meg jó csaj már az ágyukba is dőlök :\ elég elkeserítő..

Vasalja a haját, ha úgy áll neki jól.. (: énis ki szoktam vasalni.. és nem, nem a divat miatt (: szimplán azért, mert nekem úgy tetszik (:

Elég sok pasi azt reméli, ha felvesz msn-re, küldi a (L)(K) jeleket már szárnyalok is a karjaikba.. sokan nem tudnak udvarolni.. pedig igenis minden csajnak jól esik ha a pasi néha bókol neki, bármennyire is úgy látszik, hogy ez őt nem érdekli.. a francokat nem (:

Jó oké vannak elég érdekes csajok is.. :D de még mennyi :D néha énis nevetek rajtuk. Tűsarkúba elmenni a Margitszigetre?! könyörgöm, ne röhögtesse már ki magát :D vonul a ázsia centeres Luis Vuitton táskájával és ő van vérig sértődve ha kiröhögik?

De ha nekik az kell, hogy a - legjobb barátnőjükkel járjanak - csak tessék (: legyenek boldogok (:

De jó lenne, ha a normálisak is megtalálnák a másik felüket (:

15/L

2010. aug. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

15/l

semmi gáz nincs azzal ha a csaj vasalja a haját, de azért az más ha egy "pasi".

Ebböl amit leirtál, pont az ilyesmi csajokat hiányolom én, és nemértem hogy miért van ilyen kevés belölük :)

Ha elfogadsz egy tanácsot, ne érdekeljen hogy ki néz furcsán h még nem volt pasid, ne akarj csak azért 1et, hogy legyen :), ha nem változol sokat, akkor néhány év mulva ugyis találsz magadnak értelmeset, mert igazábol csak ebben a korosztályban ennyi a selejt :)

2010. aug. 24. 09:17
 35/44 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd! Pár "emelettel" feljebb is sok a gyökér. Gondolj csak a sok izomagyú, vagy vastag pénztárcájú idióta, öntelt diszkókirályokra, és a velük egy szinten álló (valahol a bányászbéka segge alatt) ostoba cicababákra, akik két dolgot tudnak, dugni és élősködni.

Ennek ellenére mondom azt, hogy előbb-utóbb úgyis jön valaki, aki megfelel az ember elvárásainak. Úgyhogy kitartás! :-)


22/F

2010. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
hát ezzel most megnyugtattál :D
2010. aug. 24. 11:42
 37/44 anonim ***** válasza:

Sorry, de gondoltam jobb, ha tudod, 20 felett sem könnyű az élet, ha nem a divatot követed. :-D

Egy előnye azért mindenképp van. Tudunk tükörbe nézni.

2010. aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
:) igen én is igy vagyok vele..
2010. aug. 24. 17:19
 39/44 Minyon_LL válasza:

15/L lennék..

Azért van ilyen kevés belölünk, mert legtöbbünk behodolt a divatnak.. sajnos (:

Eszem ágában sincs megváltozni :DD és leszarom ki mit gondol arrol hogy még nem volt pasim (: és nem jönnék valakivel ugy össze hogy csak legyen.. ahhoz kell aza plusz, a szeretet (:

Még van ideje megtalálni annak a normálisnak (:

2010. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
és az ilyen hozzádhasonló felfogású lányokkal valyon hol lehet összefutni? :p mert hogy engem sose sodor össze ilyennel a sors az tuti :\
2010. aug. 26. 19:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!