Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális lányok hol bujkáltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lányok hol bujkáltok?

Figyelt kérdés
Vagy most tényleg ez a normális, hogy minden csajt egy ilyen divatmajom, alfahim "levasalomahajam+csönacithordok" müb*zival kell látni? rendesen nem birom már ezt !
2010. aug. 20. 23:51
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Mi takar neked a normális csaj fogalom?
2010. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
akik nem a fent emlitett hulladékon lógnak
2010. aug. 20. 23:56
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
am ez télleg idegesítő, pont azokkal van a csajok töbsége, akikre első ránézésre azt mondod, hogy full b*zi
2010. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim válasza:
100%
hány éves vagy és melyik településen laksz?? am meg nem mindegyik csaj van ilyen full b.zival vagy lehet h a te normális lány fogalmaddal van a baj
2010. aug. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 Decoy ***** válasza:
44%

mi a rák bajotok van a vasalt hajjal meg a csőnacival... nem vágom

ahelyett ezeket az alfahím rózsaszínpólós nagypofájú bunkókat szólnátok akik a plázacicákat használják ki...

2010. aug. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

én pont nem ezeket a srácokat kedvelem:P és nincs is pasim, mert nem kellenek a műmájer taknyosok.

L/16

2010. aug. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

17 vagyok borsodmegyei

és a rózsaszinpólós nagypofájuakkal is leirhattam volna, de nem akartam részletezni minden változatát a fajnak.

2010. aug. 21. 00:02
 8/44 anonim ***** válasza:
80%
Igaza van a kérdezőnek a vasalt hajban és egyebekben semmi férfiasság nincs.
2010. aug. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
A mai viágban sajnos az lett a normális, ha valaki ezeket szereti és Ő maga is hasonlóan, trágya fos, utolsó szemét stílust képez. Az abnormális kategóriát ma az testesíti meg, aki férfiként öltözik, viselkedik és nem a bulin meg a bebaszáson jár az agya, hanem tanul vagy dolgozik.
2010. aug. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

@00:00


talán azért mert a pasi többet foglalkozik a hajával mint a lány akkor már baj van...


Lehet azért nem foglalkozunk az "alfahímekkel", mert a plázacicák nem a normális csaj kategóriába tartoznak.

2010. aug. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!