Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális lányok hol bujkáltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lányok hol bujkáltok?

Figyelt kérdés
Vagy most tényleg ez a normális, hogy minden csajt egy ilyen divatmajom, alfahim "levasalomahajam+csönacithordok" müb*zival kell látni? rendesen nem birom már ezt !
2010. aug. 20. 23:51
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

az én normális lány fogalmam kb:

legyen szép, ápolt adjon a külsöre de ne az legyen minden, és ne merüljön ki a témája a legujabb párizsi divat és a VIVA legujabban felfedezett sztárb*zijában. Nagyábol érdekelje hogy mi van másokkal (velem..) de tudja kifejezni is magát, legyen humora, lehessen vele beszélgetni értelmesen, ne legyen tul komoly.

2010. aug. 21. 00:05
 12/44 anonim ***** válasza:
A vasalt haj szerintem még nem gáz, de a többitől én is falnak megyek. Undorítónak tartom az ilyen fiúkat. 18L
2010. aug. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:

Én is vasalom a hajam, és szerintem sincs vele semmi baj. Figyelek rá, igényes vagyok, persze mértékig. Nem öltözök rózsaszínbe, ugyanakkor mackónadrágot se hordok. Én is össze szeretnék már jnni vmi rendes lánnyal. Jaa és aki vasalja nem hobbiból vasalja, sajnos nem mindenkit áldott meg az Isten egyenes hajjal.Nekem pl össze vissza göndörödik, és hülyén néz ki...

18/f

2010. aug. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, ha megfordítjuk a kérdést: Hol vannak a normális pasik? akkor ugyan arra jutunk, h csak ilyen idézem: "levasalomahajam+csönacithordok" müb*zi-t látni. Ugyan így látod szerintem te is, h csak "műcsajok", meg "műpasik" vannak, és azt hiszed, h a normális lányok bujkálnak előled. De ez nem így van, csak azt már nem lehet észrevenni a sok műcsaj miatt. 18L
2010. aug. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
huhh 18L ezt annyira jól megfogalmaztad 1 mondatba h éjfélkor már nem jut el az agyamig :D, talán egyszerüsitenél kicsit? :)
2010. aug. 21. 00:25
 16/44 anonim ***** válasza:
Te se vagy normális pasi ha nem érted amit írt...
2010. aug. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
egyszerüen fáradt vagyok
2010. aug. 21. 00:41
 18/44 anonim ***** válasza:

szerintem is jól néznek ki...már nem azért de én normális lány vagyok és az én pasimnak is ilyen a stílusa..

nagyon szeretem és jól megvagyunk

nem kell egyből le alfahímezni-.-"

2010. aug. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 Minyon_LL válasza:

00:23 - nak igazat adnák (:

Attól még, hogy a többség elég keményen behódolt a normálisnak hitt divatnak attólmég nem minden lány ilyen.. persze a pasik sem (: csak nyitott szemmel kéne járni, hogy észrevedd vannak normális emberek is (:

A vasalt haj pedig teljesen normális. Szerintem legtöbbünk nem divatból csinálja, hanem a muszáj miatt :D

A divat pedig hát.. nyilván mindenki a maga stilusában probál társat keresni (:

15/L

2010. aug. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne muszáj egy fiunak vasalni a haját? El kell menni a fodrászhoz és le kell vágatni, meg van oldva a probléma..
2010. aug. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!