Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális lányok hol bujkáltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lányok hol bujkáltok?

Figyelt kérdés
Vagy most tényleg ez a normális, hogy minden csajt egy ilyen divatmajom, alfahim "levasalomahajam+csönacithordok" müb*zival kell látni? rendesen nem birom már ezt !
2010. aug. 20. 23:51
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
A normális lányok elkeltek egy szép, komoly kapcsolatban vannak.
2010. aug. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

csak hogy ez milyen stílus, hogy 10/10 ugyan ugy néz ki?

És hát nem tudom hogy mennyire kéne nyitott szemmel járnom, de tegnap sétáltam a városban estefelé pár órát, és ha láttam 40 csajt, akkor 35 nek ilyen pasija volt, ezért is kérdezem, hogy most minden csajnak ez kell?

2010. aug. 21. 08:43
 23/44 anonim ***** válasza:

Ez a tini divat...

meg ha megnézed a csőgatyások 90% ilyen 50kg-os gyerek tehát ha baj van , védeni kéne a lányt akkor az "alfahim" először még szövegel majd eldöl...

(én mondjuk csodálkozom, hogy nem szoritja őket o.O)

de 18+ fele már kezdenek a lányok áttérni a normális fiúkhoz (legalábbis ezt látni, hál istennek ^^)

2010. aug. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 Decoy ***** válasza:

am a csőgatyával meg vasalt hajjal semmi gond csak most hát az a divat és tényleg idegesítő hogy 40 fokban csőgatyában járkálnak...

a vasalt haj meg nem tom miért b.u.z.i.s.-.-''... jó tényleg az a divat de az mit csináljon akinek göndör a haja és nem akarja levágatni??? mert akkor az lenne a baj ha nem lenne hajvasaló hogy a legtöbb embernek alig van haja mert levágatja és 10/9 ember ugyan úgy nézne ki akkor is...meg különben is nemsokára kimegy a divatból és akkor mást fognak hordani... kitudja jövőre minden gyerek skót szoknyát fog hordani tar kopaszon baba kék pólóban:D


Wilson

2010. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

"Kedves Kérdező, ha megfordítjuk a kérdést: Hol vannak a normális pasik? akkor ugyan arra jutunk, h csak ilyen idézem: "levasalomahajam+csönacithordok" müb*zi-t látni. Ugyan így látod szerintem te is, h csak "műcsajok", meg "műpasik" vannak, és azt hiszed, h a normális lányok bujkálnak előled. De ez nem így van, csak azt már nem lehet észrevenni a sok műcsaj miatt. "



Ezzel csak azt akartam mondani, h már fel sem tűnik a sok "műcsaj" között a normális lány, minthogy a sok "műpasi" között sem tűnik fel a normális pasi. Remélem így már érted mit akarok mondani :) 18L

2010. aug. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
igy már értemyyxc
2010. aug. 22. 02:22
 27/44 anonim ***** válasza:

Én is utálom ezeket.Szeretem a szőrös pasikat.Egyedül hónaljon nem de ha van az illetőnek nem zavar azért.Öltözködésben más azért nem szeretem a melegítős nem össze illő ruhás pasikat.Nekem David Beckham öltözködése bejön.

És a vasalt haj undorító.Max akkor lehet elviselni ha csak hátul van egy nagyon kicsi amit kell és nem látszik, nem mondanád meg hogy vasalja.

17/L

2010. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

Nekem majdnem derékig érő hajam van, ami hullámos, és eszemben sincs vasalni. Szerintem is gagyi.

Egyébként meg van jó pár göndör hajú ismerősöm, akiknek aztán tényleg masszívan göndörödik, és érdekes módon mégsem néznek ki hülyén, pedig ők sem vasalják.

Persze 18-20 felett, már érik annyira az ember, hogy rájöjjön, hülyeség.

A kérdezőnek meg annyit, hogy egy cipőben evezünk. Én is borsodi vagyok. És tapasztalatból mondhatom, hogy azok a lányok akik korban passzolnának hozzám, vagy hülyék, vagy nem tetszenek, vagy van barátjuk.


22/F

2010. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

én normális vagyok :)

sohasem buktam az ilyen műpasikra - szépen fogalmazva. Szép vagyok, kedves, de makacs, van véleményem, kiállok a barátaimért, igényes vagyok...de van pasim :)

Hogy milyen a pasim: átlagos, sportos, nem műpasi, aki a humorával vett le a lábamról

2010. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

Hátén nemvagyok ilyen.

DE énmeg pont azt kérdezné szivem szerint h hol a túróba vannak a normálisfiúk?LOL

2010. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!