Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nö külsö alapján itél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nö külsö alapján itél?

Figyelt kérdés

Mostani lányonak mért csak az számit hogy hogynézki a pasi...

a belsö nem lényeg..:/?


2010. aug. 15. 21:16
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Nehéz manapság normális lányt találni sajnos, de ez a pasikra is igaz. Bár én úgy látom, hogy inkább normális pasiból van több, akiket nem vesznek észre. De lehet, hogy tévedek ez csak az én tapasztalatom. Így is találhatsz valakit, mert sokan szeretik a "mackós" pasikat, én is találtam már így egy nagyon szép és kedves lányt, de sajnos elveszítettem. Most én is gyúrok, mozgok fogytam már majdnem 10 kilót, mert tudom hogy így több esélyem lesz, ha egyszer talán tovább tudok lépni.. Én sem nagyon jönnék össze kövér lánnyal, ezért nem várom el, hogy én is tetszek így. Ez van, tenned kell érte...
2010. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!