Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nö külsö alapján itél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nö külsö alapján itél?

Figyelt kérdés

Mostani lányonak mért csak az számit hogy hogynézki a pasi...

a belsö nem lényeg..:/?


2010. aug. 15. 21:16
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

az mind1 mennyi vagyok(:

Azért mert probáltam már...

nem 1x nem 2x...:/:S

És ez nem azért van mert sokat kajálok....:s hanem Beteg vagyok:S

2010. aug. 15. 21:35
 22/31 anonim ***** válasza:
A külső fog meg, a belső tart meg.
2010. aug. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Sokszor hallotam már ezt:S
2010. aug. 15. 21:37
 24/31 anonim ***** válasza:
Csak annyira, amennyire a férfiak.
2010. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
jah beteg vagy az agyadal azert irtam hogy cuki vagy mert irtad nem szamit hogy nez ki a lany csak hogy szeressen..., am visszaszivom
2010. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem unjátok még az általánosítást? Macsó, ronda, jó nő, csúnya lány, gebe, kövér, minden lánynak csak 185 cm + és 85-100 kg hímek kellenek a pasiknak meg a topmodell csajok tökéletes alakkal és 8 diplomával aki nem ilyen az egyedül és szűzen hal meg 100 éves korában.

Külső, belső... hol éltek ti bassz.átok meg? Nézettek már körbe és ébredjetek fel, mert ez itt nem a tv, média, amerika meg a kib.aszott nagy rózsaszín álom hanem a rideg valóság.

Jó pasit akarok, jó nőt akarok aztán majd mindenki kiköt egy átlagos mellett akit nagyon szeret , megházasodik gyerekei lesznek és örül, hogy ez jutott. Még, hogy Brad Pitt + f@szom tudja milyen színésznők + mittudodomén. Kocka has + macsó....persze.


Nőjetek már fel!!!! Vagy mindenki ilyen 15-20 éves kis pö.cs aki ide jár? Tini hülyeségek. Szánalom.


Régen nem volt gyakori kérdések aztán mindenkinek van nagyapja +nagyanyja mert mindenki megtalálta a párját..


Na jó depizést emberek.

2010. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Utolsó válaszolónál a pont! :D Csak sajnos alig van manapság, aki így gondolja. De nem szabad feladni. Dolgozni is kéne érte, én is pl. fogyókúrázok, próbálom a rossz szokásaimat megváltoztatni. Lényeg, hogy belül is rendben kell lenni, és nem szabad beszarni az ilyen kis hülyelányoktól, akiknek csak a lóvé meg a külsőségek számítanak. Próbálkozni kell, egyszer csak találsz valakit, aki normális és bejössz neki. De még egyszer mondom, tenni is kell érte. Ha valaki folyton csak szánakozik, hogy milyen rosszul néz ki, meg nem kell senkinek, az tényleg nem is fog kelleni senkinek. Elvégre kinek kell egy picsogós pasi..? Szóval szedd össze magad és tegyél is valamit a dologért, magadért! Lehet, h nem egy-két nap lesz, de meghozza a gyümölcsét!
2010. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Most akkor beteg vagy, vagy nem? Jó lenne eldöntenéd..

De lényeg a belső, de fontos a külső is. Ez van. Nyílván senki nem akar egy neki nem tetsző, csúnyának tartott csajjal/pasival lenni. A vonzalom a külső alapján indul el, ha nics vonzalom akkor megette az egészet a fene.

Az ha valaki túl nagy igényeket támaszt, az más tészta. Az maradjon is egyedül és várja a tökéletest. Amúgy az a vicc, hogy legtöbbször kis nyominger csávók jelentik ki, hogy nekik csak fullos cicababa csaj kell.

2010. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolo(:


most ezt ugy értettem hogyha valaki eléggé nagy darab mint pl én akkor a csajok miiért itélik el...:/? Nem tehetek rolla.. Beteg vagyok:/

Nekem mind1 mien csaj lenne csak Szeressen (:

Nekem nem a küllsö számit:)


A komment megírásának időpontja: tegnap 21:23



A kérdező kommentje:

Nem Nem az a bajom hogy csúnya vagyok....!

MErt sokak Szerint helyes vagyok...

De nem tudom:S


A komment megírásának időpontja: tegnap 21:24



Eléggé nagy darab és a csajok elítélik, és a sokak szerint helyes vagyok, ez úgy fura...

2010. aug. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
A legratyibb lányoknak meg Brad Pitt. :D
2010. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!