Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nö külsö alapján itél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nö külsö alapján itél?

Figyelt kérdés

Mostani lányonak mért csak az számit hogy hogynézki a pasi...

a belsö nem lényeg..:/?


2010. aug. 15. 21:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

első ránézésre persze hogy a külső

gondolom te sem állsz le egy olyan csajjal akinek az egész arca pattanás,seb,igénytelen külső..

2010. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

na jo ezt en is kerdezhetnem fiuktol:

-Minden ferfi kulso alapjan itel?

mostani fiuknak miert csak azt szamit hogy nez ki egy lany?

a belso nem lenyeg?


es mivel ti is a kulsot nezitek es ha azt is mondjatok hogy nem tudjatok hogy valojaban igen, szal a valasz IGEN!

2010. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Most az a bajod, hogy csúnya vagy?
2010. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Elsö válaszolo igazad van
2010. aug. 15. 21:21
 5/31 anonim ***** válasza:
hát számít persze..de utána jön a belső egyből. ha volna egy pasi aki külsőre egyszerűen zseniális nem jönnék össze vele ha személyiségre nem szimpatikus
2010. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
70%

dehogynem. az a szitu, hogy az első benyomást teljesen a külsőből szűri le az ember. a többi a beszélgetésből adódik. ha elsőre bejön a fiú, sokkal több esélye van annak hogy vele kezdek beszélgetést, mint mondjuk a mellette állóval, aki lehet belül a legjobb srác akit csak kívánhatnák, engem elcsábít a csomagolás. ha a helyes fiú kedves, megértő, alkalmas komoly kapcsolatra és szerelmes vagyok, megvan a befutó. ha a fiú tök bunkó, paraszt, aki csak szexre megy, elküldöm a fenébe.

tehát a nem helyes fiúnak is lehet esélye, csak neki ki kell várnia az időt, hogy megismerjem.

am az esetek többségében én akibe szerelmes vagyok, legyen akár milyen csúnya is gyönyörűnek látom.

szal ennyit számít a külső

L

2010. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolo(:


most ezt ugy értettem hogyha valaki eléggé nagy darab mint pl én akkor a csajok miiért itélik el...:/? Nem tehetek rolla.. Beteg vagyok:/

Nekem mind1 mien csaj lenne csak Szeressen (:

Nekem nem a küllsö számit:)

2010. aug. 15. 21:23
 8/31 A kérdező kommentje:
utolsó válaszom neki szól A válasz megírásának időpontja: ma 21:20
2010. aug. 15. 21:23
 9/31 A kérdező kommentje:

Nem Nem az a bajom hogy csúnya vagyok....!

MErt sokak Szerint helyes vagyok...

De nem tudom:S

2010. aug. 15. 21:24
 10/31 anonim ***** válasza:
jaj de ari vagy :)
2010. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!