Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs baráti körünk párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs baráti körünk párommal, ez nagyon beteg? Mi akartuk.

Figyelt kérdés

Csak a vérszerinti rokonokkal beszélünk de ott is lecsökkentettük néhány főre a rokonainkat(mármint hogy kevéssel beszélünk) azon kívül munkahelyi kapcsolatok vannak kollégákkal akikkel a munka miatt kell beszélni. Párom még a plusz tanulmányai miatt beszél 1-2 volt kollégájával kb 2-3 hetente.


Közösségi oldalt jelenleg épp most nem használunk.

Már megkaptuk hogy csak az az élettársi kapcsolat hivatalos ahol kinn van facen..most ugye azt nem használunk..

És ha úgy házasodunk néhány év múlva hogy nem tesszük ki netre akkor az esküvő se volt..mi!? Ezt nem rokon mondta így nem érdekel ennél jobban.


Mindenhol az jön velem szembe (ha épp nincs Covid..bár most is vannak házibulik pl 2 házzal arrébb) hogy az a normális ha eljárunk a haverokkal. :D de nekünk nincs




2020. nov. 27. 00:42
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:
Helyesírásom hajnalban ilyen 😂😂😂😂
2020. nov. 30. 02:27
 42/52 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes, hogy nincs igényed új barátokra, itt gyakorin viszont oldalakat képes vagy teleírni más, ismeretlen emberrekkel. :) Arról nem is beszélve, hogy mivel nincs kivel beszélned a párodon kívül, senkit nem tudsz megkérdezni vajon mit gondolnak rólatok, akivel megbeszélhetnéd a problémáid.


Senkit se kell meggyőznöd, hogy tökéletes vagy és jól érzed magad a bőrödben. Ha valóban így van, csak éld tovább vidáman az életed.

2020. nov. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
87%

Igen, bizonyos megközelítés szerint az a normális, ami nem tér el az átlagtól.Ilyen értelemben, ha el akarsz térni, akkor el kell fogadni, hogy bizonyos értelemben "normális" se leszel. Azonban nálad nem csak erről van szó. Végig úgy írsz, hogy magadat minden más ember fölé helyezed. Vagy te, meg a többiek.

"Nagyon nehéz sablonos unalmas társadalmi darabbá válni."(Vagyis mindenki más sablonos, unalmas.)

Átlátom, hogy a millió élethelyzetnek tök más célja van, mint amiken rágódnak a többiek.(ÉN átlátom, amit senki más nem.)

"Mindenki annyira benne van ragadva a pillanatba..."(Mindenki, kivéve ÉN, ezért ÉN mindenkinél több vagyok.)

"Nem akarok bárki lenni."(Én több vagyok náluk, az is akarok maradni.")

Rossz hírem van. Attól, hogy valaki eltér az átlagtól, még pont ugyanúgy egy porszem a Földön, mint aki átlagos. Minden ember különböző, de egyik se ér többet a nagy egészben.

Te olyan tulajdonságokkal ruházod fel magad, amivel egyetlen más ember se rendelkezik. Olyan tudás birtokában vagy(szerinted), ami senki másnak nincs.(Fentebb idéztem.) Az emberek fölött álló "isteni lénynek" képzeled magad. Akármennyire is nem tetszik neked, ezek nárcisztikus vonások.

Nem vagy Facebookon. Többször írtad. És? Azt hiszed, ez érdekel valakit? Ezt is úgy állítod be, mintha valami kiváltság lenne, kérkedsz vele. Én se vagyok, soha nem is voltam, pedig nekem vannak barátaim. Ez nem kiváltság, hanem egy döntés. Több ember fent van, mint, aki nincs, de attól se vagy több náluk. Ráadásul a nevében is benne van, KÖZÖSSÉGI oldal. Mi szüksége lenne arra egy közösségi nélküli szociális fóbiásnak? Ez olyan, mintha valaki azzal dicsekedne, hogy neki nincs autója, mint a többi unalmas embernek, miközben amúgy jogsija sincs. Nevetséges😂

#37

2020. nov. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:

De van csak inaktív jelenleg az oldal. Most nem aktiválom. Vannak fotóim is amiket szeretek de vad idegenek jelölgettek lájkoltak írtak. Aztán ráuntam :D a mikro környezet pedig elér engem telefonon/Viber-en.


Párom szülei is csak Viber-en vannak. Többi rokona mint nekem is fenn vannak de velük nem beszélünk ott pláne nem.

Nem vagyok nárci mert ők beszélnek én nem. Nárci vonás már az is h reggel melyik lábbal kelek. Mindenre ami "ÉN" ről szól az egyén kis életében azaz saját maga az már nárc.. Ne nárcizzunk légyszi.


Szoc fóbiám van. :D igen azért itt járt a szám mert arccal névvel ha az ember megnyílik mindig van aki kibeszéli. Az emberek beszélnek egymásról is. Habár úgy tűnt figyelem hiányom van, viszont görcsbe rándul a gyomrom ha megtudom h vki rólam beszélt. Nagyon utálom ha téma vagyok valahol.

2020. nov. 30. 11:36
 45/52 anonim ***** válasza:
83%

A nárcizmusnak nem az a lényege, hogy beszél e az illető. Hidd el süketnéma nárcik is vannak.:D

A lényege a kiváltságosság, felsőbbrendűség,feljogosítottság érzése és az érzelmi alapú empátia hiánya.

Introvertált nárcik is vannak bőven.

Sőt olyan nárcik is akiknek az az énképük hogy ők a legátlagosabb/legalázatosabb emberek a földön. Ez egy nagyon összetett dolog.

Az hogy a barátoddal kettesben jól elvagy az is lehet hogy csak a te szempontodból van így. Ő meg egy kodependens.

Jellemző az is hogy a nárcik izolálják a partnert. Barátok, rokonok kikapcsolva.

Ez is itt fennáll.

Nyilván ahhoz hatalmas önismeret és intelligencia szükségeltetik a nárcisztikus részéről, hogy belássa, ő miféle és mit művel. Erre csak kevesek képesek.

2020. nov. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, nekünk sincsenek barátaink, nincs rá igényünk és ennyi. Én a férjemmel érzem magam a legjobban, ha ő nem lenne, akkor egyedül. Másra nincs szükségem! Soha nem is volt.

Rokonokkal is ritkán találkozom. Anyuval, tesómmal évente talán 4-5 alkalommal a férjem családját kb 2x látom évente. Idén egyszer sem. Covid miatt nem voltunk sehol március óta munkán kívül. Most még az se mert bezárt a munkahelyem, a kedves intézkedések miatt másodszor.

Nem mindenki szereti ha emberek lógnak a nyakán folyton, én pl nem szeretek nagy társaságban lenni.

2020. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim, sose voltak igazán. Maximum az iskolákban (középsuli, egyetem) együtt lógtam olyanokkal, akik szintén magányosabbak voltak. Nekem 100%, hogy szociális fóbiám van, épp ma néztem pszichiáterekről véleményeket. Általános iskolában kezdődött, egyre inkább bezárkóztam a rossz gyerekkorom miatt. Nem szeretek másokkal lógni, mások előtt beszélni. Munkahelyen elvagyok magamban. Bár pár hónapja lett egy új kolléganő, na azóta iszonyatos a légkör. Érezhetően totál rámszállt és másoknál is elérte ezt, akiknek évek óta nem volt bajuk a csendességemmel... Most állandóan kapom a beszólásokat, sokszor a sírás határán állok. Barátom teljesen más, mint én. Neki állandóan mehetnékje van és vannak barátai is, mindenki imádja, mosolygós, kommunikatív. Még a jövő évi nyaralást is úgy szervezi, hogy csomóan ott leszünk. Magamat ismerve iszonyúan fogom érezni magam, de nem hagyja, hogy egyedül maradjak inkább otthon. Persze lehet ez a jobb, próbál szoktatni a társasághoz. Most nyáron és ősz elején is minden hétvégén mentünk a barátaival valamerre. Hát sokat nem adtam hozzá a társalgáshoz. Én nem tartom ezt normálisnak nyilván, szeretnék változni, megfelelőbb lenni a barátom és magam számára is. Karrierben is rettenetesen hátráltat. Lediplomáztam egy nagyon piacképes szakon 4-esre munka mellett már másfél éve, azóta se kerestem állást. Rettegek az interjúktól... Két hete történtek olyan szemétkedések a munkahelyen, hogy rögtön felmondtam volna. De most meg mindenki lebeszél róla, barátommal egyetemben a korona helyzet miatt. Hogyha titeket nem zavar, hogy nincsenek barátok és nem hátráltatnak ezek a dolgok semmiben, akkor szerintem ne érdekeljen mások véleménye. Kit érdekel, mi a normális? 100 év és a kutya nem emlékszik ránk, akár voltak barátok, akár nem. Engem sajnos hátráltat egzisztencia szempontjából és szerintem a párkapcsolatomban is. Félek, hogy elhagy egy olyanért, aki vidáman cseverészik mindenkivel. :(
2020. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezek mind vagyis a legjava hasznos válasz volt! :)


Nem a barátom a férfi..hanem az élettársam! A barátom addig volt amíg nem éltünk együtt. Valaki mondta hogy most a barátom de esküvő után a férjem lesz. Mondtam neki hogy nem nem a barátom mivel az élettársam. A barát barátnő az akivel együtt se élsz nincs közös nincs "mienk" nincs "mi". A következő szint pedig a 2 tollvonás amitől hivatalossá válik az ami van. Korábban feszültem ezen én is hogy mi lesz ha ő nyitni akar kifele el kell fogani nem zárhatom be nem ölhetem meg a környezetét. Így csendben vártam és reméltem. De ő is introvertált :D

2020. nov. 30. 14:38
 49/52 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg ha nem vele hozott volna össze a sors, nagyon nehezen találtam volna párt. Volt előtte 2 barát barátom akik tényleg azok voltak mert nem éltünk együtt és nem volt komoly sem szét is mentünk. Nekik van baráti körük. Próbálták erőltetni nekem és rángatni ide oda közösen. Kettesben program nulla.. Jelenleg pedig mindent csak ketten csinálunk a párommal.
2020. nov. 30. 14:42
 50/52 anonim ***** válasza:
Kis autizmusod lehet , ragaszkodsz a megszokott dolgaidhoz és nem akarsz újakat .
2020. nov. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!