Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs baráti körünk párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs baráti körünk párommal, ez nagyon beteg? Mi akartuk.

Figyelt kérdés

Csak a vérszerinti rokonokkal beszélünk de ott is lecsökkentettük néhány főre a rokonainkat(mármint hogy kevéssel beszélünk) azon kívül munkahelyi kapcsolatok vannak kollégákkal akikkel a munka miatt kell beszélni. Párom még a plusz tanulmányai miatt beszél 1-2 volt kollégájával kb 2-3 hetente.


Közösségi oldalt jelenleg épp most nem használunk.

Már megkaptuk hogy csak az az élettársi kapcsolat hivatalos ahol kinn van facen..most ugye azt nem használunk..

És ha úgy házasodunk néhány év múlva hogy nem tesszük ki netre akkor az esküvő se volt..mi!? Ezt nem rokon mondta így nem érdekel ennél jobban.


Mindenhol az jön velem szembe (ha épp nincs Covid..bár most is vannak házibulik pl 2 házzal arrébb) hogy az a normális ha eljárunk a haverokkal. :D de nekünk nincs




2020. nov. 27. 00:42
A kérdező szavazást indított:
Igen beteg. Minden párkapcsolatban van baráti kör.
Nekem furcsák vagyok, magatoknak valók.
Teljesen normális hogy sosem hívtok át senkit és ti sem mentek.
51 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:

Segítsetek tényleg mert sokáig nem éreztem ebben semmi furát vagy nagy szociális fóbiát de most a kérdésben mindent leírtam ami van. Fontos párom véleménye is de ő is azt mondta amikor lesz erre érdemes kedves aranyos haverunknak való ember akkor lesz lesznek esetleg barátaink de sok a sík hülye velük nem akarok péntek esténként én se kártyázni filmezni vagy bulizni.


Amúgy a gondolattól is irtózom hogy pakoljak utána meg külön sütiket süssek ami nem csak a mienk. Vagy ha lesz a gyerekünké (még nincs). Meg hogy hallgassak egy random nőt vagy férfit aztán neki meséljek amit nem akarok. :D Meg elmenni egy meghívásra ketten..


Megyünk a rokonainkhoz kettesben együtt. Nekem az elég. Egyetlen mázlim hogy a párom is magának való?


Huszasok vagyunk.

2020. nov. 27. 00:55
 2/52 anonim ***** válasza:
79%

Nekem ezzel a dologgal önmagában nem feltétlenül lenne problémám, DE ha a környezetemben megnézek ilyen párokat, akkor elég problémásak.

Én sem vagyok az az ember, aki rengeteg mindenkivel veszi körül magát és hasonlók. Sőt, különösebben nagy családi esemény sincs nálunk. Ráadásul, én tényleg tök egyedül is ellennék a barátnőmmel.

De, pl. a melóhelyemen van egy srác. A barátnője és ő is nagyon kevés emberrel érintkeznek. Én csak a sráccal találkoztam élőben, de egyszerűen árad belőle a felsőbbrendűségi érzés úgy, hogy nincs mire. Ismerek egy idősebb hasonló párost, ők szektások.

2020. nov. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk semmilyen szekta tagjai. Ott emberi közösség van kösz nem. Plusz hányok tőle.


Nem érezzük magunkat se többnek se kevesebbnek a többi huszas pártól! :) Empátiám is van. Én vagyok a nő. Néha segítek embereken. Kedves csacsogós csaj vagyok. De nem barátkozunk jobban. Felszín van.


Mondom közösségi oldalon nulla infó. Nem használjuk most.


Rokonok..van akit csak temetésen esküvőn látunk.. legszűkebb körrel beszélünk!


Ezt a "Te lány de nagyasszonynak érzed magadat"-mondatot annyi de annyiszor megkaptam es tudjátok mire? Arra hogy nem akartam mély barátágokba menni.


De senkit se bántok.

2020. nov. 27. 01:02
 4/52 anonim ***** válasza:
89%

Nem a baráti kör hiánya az, ami fura. Az olyan, hogy vagy kialakulnak a barátságok, vagy nem. Ezernyi tényezőtől függ.

A furcsa, sőt, kicsit már beteges az az, ahogy irtóztok másoktól. Meg ami ideológiát gyártotok hozzá.

2020. nov. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

én nem értem, miért írtad ki ezt a kérdést, ha neked így jó.

vagy ha esetleg itt néhány ismeretlennek nem tetszik, ahogy éltek, akkor hirtelen beszereztek néhány barátot?

2020. nov. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%

Hát, úgy összességében ez alapján azért úgy érzem, hogy valami fura. Kicsit olyan a kérdés, mintha éreznéd, hogy valami nem teljesen stimmel. Aztán, kaptál egy választ és próbálod megmondani, hogy de, minden maximálisan stimmel.

Ha nem lenne valami hiba a gépezetben, meg sem születik itt ez a kérdés.


Az azért érdekes, hogy sokszor megkapod, hogy nagyra vagy magaddal. Valószínűleg, ebben azért lehet valami. Én pl. nagyon paraszt vagyok, mégis elég ritkán kapom ezt meg. Ahhoz, hogy valakit tényleg a barátomnak tartsak és ne csak valami munkahelyi havernak, ahhoz elég sokat kell teljesíteni, szóval csak 1-2 barátom van.

Szóval, lehet, hogy itt van elásva a dolog. Lehet, hogy tényleg nagyra vagytok magatokkal, csak ezt ti így nyíltan nem is érzitek, hanem úgy csapódik le, hogy nem akarsz mások után pakolni vagy ilyesmi.

2020. nov. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

De nem vagyunk nagyképű bunkók mi! Ezért fura az egész.


Én a nagy asszony/űrnő/jéghercegnő-t már sokszor megkaptam de tudom mi miatt: nem pajtiztam le! Pontosan emiatt. Elutasító vagyok de sosem taposok lelkekbe! Tehát a sokszor elhangzott "köszönöm kedvességed de, nem" miatt lehet ez.


Ha valaki a haverunk is lehetett volna valahogy mégsem lett pedig figyeltem hogy ne bántsam!! Belül csendben hogy senki ne hallja: remélem hogy lekopik :DD.

Gimiben is 1 nagyon jó barátnőm volt de ő úgy szeretett a hibáimmal ahogy voltam amilyen fura. A csinos de "dilis" mert nem figyel a többiekre csaj, én. A felszínes női csacsogástól kiver a víz....

2020. nov. 27. 01:32
 8/52 A kérdező kommentje:

akarom mondani Úrnő :D :D


Sokan arra szavaztak hogy ez teljesen rendben. Komolyan? Gondolom ők se hívnak senkit. De itt nem a Covid időszakokra értem.

2020. nov. 27. 01:34
 9/52 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogyha nem akarod megérteni, nem is fogom. Itt nem arról van szó, hogy nyíltan bunkók lennétek. Mint írtam, én simán az vagyok, mégis akarnak velem barátkozni és vannak barátaim. Te teljes mértékben a lenézésről írsz. Ez nem valami beszólásban látszik, hanem azon érződik, ahogy másokat kezelsz. A viselkedéseden. Ezért kapod meg a jégkirálynő és hasonló szövegeket.


Itt amúgy a forever alone sokaknál teljesen rendben van. Nézd meg, hány szűz incel srác van és hány férfigyűlölő nő az oldalon.

2020. nov. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

Én nem gyűlölök senkit. Nem haragot tartok, hanem távolságot. :D


20 fő rokonnal soknak éreztem beszélni így 2 mellett döntöttem őket nagyon nagyon szeretem. A többiek szerint: nem tartom őket érdemesnek hogy szacak hagyják el a számat irányukba vagy miattuk koptassam a cipőm.. Pedig nem így van. Nem működtek azok a kapcsolatok..

Párom is kevés emberrel beszél.

2020. nov. 27. 01:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!