Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs baráti körünk párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs baráti körünk párommal, ez nagyon beteg? Mi akartuk.

Figyelt kérdés

Csak a vérszerinti rokonokkal beszélünk de ott is lecsökkentettük néhány főre a rokonainkat(mármint hogy kevéssel beszélünk) azon kívül munkahelyi kapcsolatok vannak kollégákkal akikkel a munka miatt kell beszélni. Párom még a plusz tanulmányai miatt beszél 1-2 volt kollégájával kb 2-3 hetente.


Közösségi oldalt jelenleg épp most nem használunk.

Már megkaptuk hogy csak az az élettársi kapcsolat hivatalos ahol kinn van facen..most ugye azt nem használunk..

És ha úgy házasodunk néhány év múlva hogy nem tesszük ki netre akkor az esküvő se volt..mi!? Ezt nem rokon mondta így nem érdekel ennél jobban.


Mindenhol az jön velem szembe (ha épp nincs Covid..bár most is vannak házibulik pl 2 házzal arrébb) hogy az a normális ha eljárunk a haverokkal. :D de nekünk nincs




2020. nov. 27. 00:42
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
76%

Furcsa, hogy az egyetemi éveid alatt, munkád során, környezetedben nem létezik olyan ember, akivel szívesen meginnál egy kávét és beszélgetnél, ami szerintem azt jelenti nagyon zárkózott típus vagy, esélyt sem adsz, hogy bárkit megismerj, mindenkit beskatulyázol hogy nem érdemes vele barátkozni. Miért számít, hogy egy ismeretlen mit mond rolatok, lehet mégis úgy gondolod van valóság alapja, kérdéseddel megnyugtatást vársz?


Szerintem ha valóban jó lenne az életed, ez a kérdés fel se merült volna. Írasod alapján nekem sem vagy szimpatikus, nagyon lenéző, mindent tudónak tűnsz, és nem fogadod el azokat a válaszokat, amelyek nem egyeznek veled.

2020. nov. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

Többszörösen technikus vagyok azaz több technikumom van végül nem mentem egyetemre. A technikumok után pedig még 1 szakmát szereztem. De annyi helyen megfordultam így a tanulmányaim alatt..sok sok helyen de minden kapcsolatom a bizonyítvány(aim) megszerzése után úgy "elporladt" vagy hogy mondjam. Munkahelyeken is valahogy mindig csak a munkakörhöz fűződő dolgokig jutottam el egy beszélgetésben.


Párom szintúgy. Ő egyetemen. Ugyanez. Átment levelezőre ott fejezte be. A következőt is! :) Nem szerette sőt utálta a nappalit. De levelezőn mindegyik sikerült neki.


Könnyen gyorsan tudtam mindig ismerkedni és eljutni egy sima felszínes szintig! Ezután minden kapcsolatom kb stagnált majd eltűnt. Kivéve a legjobb gimis barátnőm akivel legalább a gimiben végig jól voltunk. Majd máshol tanultunk és az akkori nagy barátság a múlté lett. Persze..én is hanyagoltam mert akkor már 2 éve együtt voltam azzal aki most már az élettársam lett.

2020. nov. 29. 19:23
 33/52 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem igen, beteges. A párod is az, ezért vagytok együtt. Van egy barátnőm, mintha őt olvastam volna. Annyi, hogy neki van egy barátnője, de az csak az én türelmemen múlik. Ugyanezt magyarázza, hogy mennyire nem bírja az embereket, miközben ő az, akit nem lehet elviselni. Végig van az írásodban valami felsőbbrendűség, amit észre se veszel. Valószínűleg ez élőben még jobban kijön, azért mondják azt, amit. Tele vagy ellentmondásokkal is. Pl.a gimis barátnődet emlegeted, aki elfogadott úgy, ahogy vagy. Ugyanakkor folyamatosan bizonygatod, hogy nincs szükséged senkire. Ha ez így lenne, nem írnád le 30x. Attól félsz, hogy nem fogadnának el, ezért inkább meggyőzöd magad, hogy neked nem kellenek. Én nem mondom, hogy nárcisztikus vagy(de lehet), viszont jó eséllyel borderline. Teljesen hozod a tüneteit. Egyébként,hogy válaszoljak is, nem baj. Nekünk biztos nem. Neked lesz az, ha vége lesz a kapcsolatodnak. Bár, lehet, hogy akkor se, mert túlságosan el lesztek foglalva azzal, hogy valamelyikőtök üldözi a másikat, és kialakul egy ilyen se veled, se nélküled harc. Egyébként, ha tényleg érdekel a válasz a kérdésedre (nem hiszem, inkább azért jöttél, hogy valaki foglalkozzon veled), tedd fel magadnak: Normális, hogy 10millió ember közül egy sincs, akinek bármilyen gondolata/problémája/személyisége érdekelne? Egyszerű a válasz.
2020. nov. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:

Alig vártam hogy jöjjön valaki aki rámhúzza hogy nárci meg ilyen meg olyan vagyok. Had áruljam el nem vagyok nárciiii mert ők akik nárcik BESZÉLNEK a környezetükkel és vannak embereket akikkel foglalkoznak.


Én nem.


Tehát nem lehetek nárci. De gondolom a nők lapjában olvastad. Már mindenki dr pszichológus ráhúzza a másikra hogy nárci. Aztán alszik mindenki holt nyugodtan.. ez nem az. Nekem: Szociális fóbiám van! Tehát az a mentál zavarom van ami Szoc.fóbia. így érthetőbb :D nem? Amikor rosszul vagyok..másoktól de őket idegileg nem készítem ki.


A másik személyiségzavar fogalmam sincs mi de azt tudom hogy nekem mim van. Dokit is kérdeztem. Anno. Hát mondta hogy semmi káros nincs. Nincsenek érzéseim amikor kellene. :D és emiatt nem érdekelnek mások. De van néhány fő akiket szeretek!

2020. nov. 30. 00:53
 35/52 A kérdező kommentje:

Volt egy teszt is.. valakit meg kellett hallgatnom érzelmi dolgokról beszélt. Utána sem éreztem semmit. Bármit mondhatott.


Aztán a hülye is rájött h azért mert nem szerettem az illető. Akit szeretek azt nagyon szeretem :) de hogy egy munkatárs miért válik épp és ott bőgi rongyra magát meg csattog. Hát nem nem szívesen hallgatom akármi is a diagnózisom emiatt. Valaki szintén nyomja hogy ők mit csináltak mi újság..ez sem izgat..akármi a diagnózisom.

2020. nov. 30. 00:57
 36/52 A kérdező kommentje:
A nárci embereknek VAN környezetük ők károsak rájuk mert lelkileg teszik őket tönkre! De nekem nincs környezetem. A mikro környezetem pedig nem bántom és nem ártok. Mert tudok szeretnii csak korlátozott létszámot!
2020. nov. 30. 00:59
 37/52 anonim ***** válasza:
60%

Gondolom, a válasz nekem szólt, ezért reagálok. Először is én pont nem mondtam, hogy nárci vagy. Mondjuk az annál kicsit összetettebb betegség, mint, hogy a nárci beszél, aki nem beszél, az még nem nárci, de mindegy is. Nem, ők magukkal foglalkoznak, más embereket használnak, az nem egyenlő a "foglalkozással". Egyébként újabb ellentmondás: Itt írod, hogy nem vagy nárci, mert ők van, akivel foglalkoznak, majd a végén, "van néhány fő, akit szeretek".(Tehát neked is vannak, akikkel foglalkozol. Ebben pont nincs különbség. Rossz az érvelésed.)

Nem a Nők Lapjában olvastam, ennél kicsit több közöm van a pszichológiához.

Aztán leírod, hogy szociális fóbiád van, és megnevezed, hogy mentális zavar. Ebben a tudatban teszel fel egy kérdést, hogy normális-e...Nem, nem normális. Ha az lenne, nem hívnák ZAVARnak. Azért hívják úgy, mert eltér a normális viselkedési módoktól.

Az, hogy nem ismersz egy személyiségzavart, az nem azt jelenti, hogy nincs. A pszichológusnak egyébként sem az a dolga, hogy bélyegeket rakjon rád. "Semmi káros (kóros?)nincs." Kivéve az, amit te magad is megneveztél.

2020. nov. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

Értelek. Tehát aki nem olyan mint a többi ugyanolyan átlagos "normális" :D ...ember azaz eltér attól ami "normális" tehát amilyennek KELL lenni: azoknak van Zavara. Mert a normálisak megmondhatják a furábbnak hogy fura. Tehát AMILYEN A TÖMEG OLYANNAK KELL LENNEM!


Onnantól változom át én is és ha ugyanolyan puzzle darabbá válok akkor leszek normális. :D remek.


Nem.. amúgy. Ha már eljutok oda hogy nem zavar onnantól. Gondolom. Kicsit zavar. Viszont nagyon nehéz sablonos unalmas társadalmi darabbá válni. Ami ugye nem ZAVAR :D hanem egészséges. Hiszen aki eltér az már nem normális.

2020. nov. 30. 02:11
 39/52 A kérdező kommentje:

Tudom most jön amit már páran megmondtak nekem: igen van benne valami de ettől nem leszel unalmas se átlagos.. Pedig de mert amit te is írtál hogy mi nem vagyunk normálisak az is azért van mert a norma egyfajta átlagot jelent. Tehát beilleszkedni is csak a hasonló darab tud a hasonló ember. Én nem akarok hasonlítani elfogadni harcolni se akarok bántani se akarok senkit véleményt maximum itt :D de a valóságban nem akarok se formálni se formálódni majd ugyanolyan életet élni mint bárki. Nem akarok bárki...lenni.Egy a sokból hogy már minden doki azt mondja: ön átlagos normális már nincs zavara ugyanolyanná vált mint akárki.


Csak ne zavarna hogy emiatt nehezebb..


Szoc fóbia.. ezt se könnyű leküzdeni. Tudjátok mekkora teher? Nem is kívánom senkinek. Nekem nehéz ezzel ez a bajom.

2020. nov. 30. 02:16
 40/52 A kérdező kommentje:

Átlátok az életen. Átlátom hogy a millió élethelyzetnek tök más célja van mint amiken rágódnak a többiek. Valahova tartunk..valahonnan jöttünk. Nem féltem az életem mert nem félek mivel nem lesz semmi baj senkivel. Oké..nem ugrom a vonat elé mert nem vagyok hülye. Attól nem félek aminek jönnie kell. És mindenki annyira benne van ragadva a pillanatba egyszerűen nem látnak át az időn. Beleragadtak.. aggódnak azon hogy mit szól a szomszéd ahhoz hogy új kosarat vettek, teszik a fotókat a netre az új autóról és az egész élet értelme elfújdogál mellettük mint valami szél. Csacsognak a nők az eheti pletykáról stb tök buli lehet de engem mindig jobban érdekelt egy csomó más mint a nagy átlagot..


Ha meg nem illeszkedik be az ember..ugye kirekesztett lesz. Én is megveszek a jó táskákért imádom a cipőket. De pont. Közben azon jár az eszem hogyan tegyem ezt amiben élünk jobbá.


Nem lelkünk van és testek vagyunk hanem lelkek vagyunk és tesünk van.

2020. nov. 30. 02:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!