Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteg vagyok /nő 39/ ,mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg vagyok /nő 39/ ,mert heti 2 alkalommal szeretnék a párommal szexelni?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt.A kapcsolat elején megmondtam neki,h min 2 szexre szükségem van.Ezt a szintet nem érjük el.Általában a havi 2 van meg.Van h ettől kevesebb.Volt olyan,h nem szóltam és 2 hónapig nem volt semmi.Már nem kezdeményezek,mert már megalázónak érzem.Időről időre kiborulok és veszekszünk ezen.Egy ilyen alkalommal közölte,h én beteg vagyok,h ennyit akarok és h ennyire oda vagyok a szexért.

Mondtam neki,h biztos vagyok benne,h sok pasi oda lenne,ha a bnője heti 2x szeretne közös gyönyöröket.

Nekem többre lenne igényem,imádok élvezkedni,de ismervén őt a heti 2-re visszafogtam az igényeket.Még a havi 5-6-ba is beletörődnék,de még az sincs meg!!!!

Bennem van a hiba és ő látja jól a dolgokat?

Már azt is mondtam neki,h ha így megy tovább,meg fogom csalni.Semmi változás.

Még nem léptem félre,mert nehezen tudnék saját magamnak elszámolni a lelkiismeretemmel.

Elhagyni nem akarom,mert minden más téren rendben vagyunk.A sors fintora ez.Előtte olyan pasim volt akivel a szex volt mennyei és minden más pokoli.

Ki mit tenne?Nem élhetem le úgy az életem,h elfonnyadok mellette szex után epekedve.

Sajnos egyre többet foglalkoztat a szerető gondolata...



#szex #Ti félre lépnétek?
2020. okt. 10. 11:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Őszintén nem lehet ezt megbeszélni? Ezt nem értem. Ilyenkor neked kell dönteni: elég -e ez, fontosság, prioritás, stb...
2020. okt. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Tanulságot lekellene tudni vonni, hogy ő sem a megfelelő a számodra.
2020. okt. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
Tarts szeretőt akkor bakker. Ugy jarsz a legjobban.
2020. okt. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
9%
Beteg, mert ez nagyon kevés. Én naponta 2x megraknálak. 43/F
2020. okt. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Válts és akkor megadod a lehetőségét annak az úriembernek, akivel minden felhőtlenül szar lehet. D:
2020. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
Miért nem hagyod el? Gondolom szeretőt tart, te meg ki vagy éhezve. Vagy legalább szeretőt tartsál! Legyen eszed!
2020. okt. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem hiba egyikőtök részéről sem. Nem illetek össze.
2020. okt. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Mintha csak én írtam volna. Nem csal meg, csak egyszerűen nincs étvágya. Sem rám, se másra. Állítása szerint a sok munka, a stressz és az ebből adódó idegi fizikai fáradtság. Tegyük fel, hogy elhiszem, én maradok a jó feleség, de kérdezem, meddig. Meddig lehet egy életet leélni? Amíg a libidó a kor miatt alábbhagy?

Nagyon jó ember, jó apa, szeretjük, tiszteljük, megbecsüljük egymást.

Felrúgjam ezt egy 5 másodperces orgazmusért? Tapossam sárba a becsületemet? Rnc legyek a gyerekem szemében? Bomoljon meg a békés családi életem? Legyek féreg?

Nem.

És privát üzenetet sem kérek.

2020. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

#9

+1

Azt gyanítom rengeteg hosszú vagy hosszabb kapcsolatban így megy ez.

2020. okt. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk is van,csak az enyém azt mondja, hogy neki is lenne rá igénye, csak fáradt, vagy keveset találkozunk néha, meg játszik stb. Így beletörödöm. De ha úgy lenne, hogy márpedig ő csak nagyon ritkán akar szexelni mert nincs rá igénye, én elgondolkoznék rajta, hogy otthagyom, mert a megcsalás nem opció, amúgy meg csak ideig óráig megoldás. Nem lehet egy életen keresztül szeretőhöz járni.
2020. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!