Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még nem élünk együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem élünk együtt a párommal. Egy nap, legalább 3-4 alkalommal felhív,és annyit beszél,hogy alig tudja letenni a telefont. Ez engem idegesít, mert nem tudom tőle végezni a teendőimet. Hogy mondjam el neki,hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés

A héten is megvolt a 3-4 alkalom, viszont jóvval kevesebbet tudtunk beszélni, mert sok volt a dolgom.

Azt mondtam neki,hogy ennyi bővel elég lenne, a beszélgetésből, erre fel megsértődött,és sec perc alatt elköszönt.

Nem érzem magam bűnösnek,hogy ezt kimondtam, hiszen nekem is vannak napi dolgaim, amit meg kell csinálnom, nem érek rá másfél két órákat beszélgetni telefonon, főleg nem napközben.

Nektek mi a véleményetek erről, lányok?

26/l

Este nem tudok tőle megnézni egy filmet, mert fél 10-től nagyjából éjfélig fent szokott tartani. Már nagyon unom ezt a rendszert, de nem akarom teljesen megbántani.


2020. szept. 24. 19:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én talán az első randin megmondtam a páromnak, hogy gyűlölök telefonálni és nem is veszem fel senkinek a telefont azért, hogy nekem pofázzon. Vagy leírja, hogy akkor nézzem meg, mikor akarom vagy megvárja, amíg találkozunk. Nincs ebben semmi sértő, egyszerűen csak nem hatékony, mert figyelni sem tudsz rendesen a másikra és mást sem tudsz közben csinálni
2020. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Egyet értek! Egyébként én sem szeretek telefonálni, egy idő utn meg meg is fájdul tőle a fejem, amit közlök vele..és természetesen erre is megpukkan mint egy gyerek..40 évesen..
2020. szept. 24. 20:03
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Napközben nekünk nincs időnk ilyesmire és meg is mondanám neki ha mégis szeretné, este viszont inkább a párom választom, mint a filmet. Általában 1-2, de volt hogy 4 órát beszéltünk este skypeon. Bár mi ritkán tudunk sajnos most találkozni azért.
2020. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Mi is két hetente egy alkalommal találkozunk, akkor is 8-9 órát vagyunk együtt. Nem azt mondom,hogy nem akarok vele beszélni,de napi szinten összeszámolva, az az 5-6 óra beszéd sok..nagyon sok. Ráadásul a környezetemet is zavarja.
2020. szept. 24. 20:07
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Fuh, hát ettől én is falnak mennék. Pedig az én férjem pont a másik véglet, állandóan a gyökér messengeren irogat egész nap, soha nem hív fel, pedig néha azért jó lenne. De ez is borzalom, hogy napi 5-6 órát telefonálni... Bár valahol érthető, főleg h írod h 40 éves, ő még nem ebben a kretén virtuális digitális világban szocializálódott, hanem a személyes kontakt fontosabb neki, ami amúgy szimpatikus, de ez már tényleg túlzás. Szerintem mondd meg neki, de akkor, amikor találkoztok, ne telefonom vágd a fejéhez, hogy hagyjon már, hanem személyesen, és ne felindulásból, hanem tisztelettel, szeretettel mondd meg neki, hogy ne haragudjon, ne értsen félre, de ez így nem jó, hogy fél napokat a füleden van a telefon.
2020. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó. Nagyon szépen megírtad.
2020. szept. 24. 20:22
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hű mondjuk a 2 hetente 8-9 óra az tényleg semmi. Nem csodálom, hogy legalább telefonon többet akar beszélni.
2020. szept. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy miért nem lehet azt mondani, hogy bocs, de most le kell tennem ezért/azért/amazért, holnap beszélünk. Nem is értem a problémát.
2020. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Mert azon is bedurcizik.
2020. szept. 24. 20:45
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Na ettől is besokalltam, emiatt is lett vége. Nem hagyott "én" időt és mindenről tudni akart. Ha ennyire hisztis, akkor ott hagynám. Tudod kivel csinálja ezt.
2020. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!