Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még nem élünk együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem élünk együtt a párommal. Egy nap, legalább 3-4 alkalommal felhív,és annyit beszél,hogy alig tudja letenni a telefont. Ez engem idegesít, mert nem tudom tőle végezni a teendőimet. Hogy mondjam el neki,hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés

A héten is megvolt a 3-4 alkalom, viszont jóvval kevesebbet tudtunk beszélni, mert sok volt a dolgom.

Azt mondtam neki,hogy ennyi bővel elég lenne, a beszélgetésből, erre fel megsértődött,és sec perc alatt elköszönt.

Nem érzem magam bűnösnek,hogy ezt kimondtam, hiszen nekem is vannak napi dolgaim, amit meg kell csinálnom, nem érek rá másfél két órákat beszélgetni telefonon, főleg nem napközben.

Nektek mi a véleményetek erről, lányok?

26/l

Este nem tudok tőle megnézni egy filmet, mert fél 10-től nagyjából éjfélig fent szokott tartani. Már nagyon unom ezt a rendszert, de nem akarom teljesen megbántani.


2020. szept. 24. 19:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

20-as : 19-es vagyok. Ebben teljesen egyet értünk. Viszont valószínűleg ez a probléma csökkenne, ha a kérdező is kimutatnà, hogy érdekli a màsik, és szeret vele lenni amikor együtt vannak. Jelen esetben ez nincs meg, mert két heti egyszeri talàlkozàs inkább annak a jele, hogy na jó, csak tudjuk le a szükséges köröket, aztàn menjen mindenki a maga dolgára.


Mondom ezt úgy,hogy nekem baromi sok énidőre van alapból szükségem, míg a férjem ragaszkodóbb. De a kétheti egy talàlka még nàlam is követné a biztosítékot...


Mondjuk az is igaz, hogy én a kérdező pàrja helyében nem erőltetném, hanem szakítanék, és keresnék valaki olyat, akivel egyeznek az elképzeléseink, és akinek fontos vagyok. A kérdező pàrja meg még reménykedik, és àtmegy làbtörlőbe...


Amúgy voltam ilyen helyzetben csak fordítva.... Volt egy pasi akibe eszméletlen szerelmes voltam. Ő pedig rengeteg időt akart egyedül tölteni, sőt egy idő után szabàlyozni akarta, hogy egy héten max egy együttalvàs, és egy délutáni randi fér bele, csak úgy spontán nem lehetett keresni, hogy "most vàgytam ràd, hiànyzol" (persze ésszerű keretek között, mondjuk 2 naponta egyszer, és nem 5-6 óràra...). Vagy hogy pl arra jàrtam feléd, nem ugrunk-e össze ebédelni? Na ez màr nekem sok volt (vagyis inkább kevés). Azt mondta, hogy ő most jelenleg ennyit képes adni. Úgyhogy lezàrtam szépen. Ő pedig elkezdett kapàlòzni, még közös programokat javasolni, én meg nem akartam még egyszer sérülni (mert nagyon megszenvedték) így közöltem vele, hogy ez a hajó elment. Erre még ő volt megsértve, hogy én milyen szemét mòdon eldobtam őt...

2020. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
*megszenvedtem
2020. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Aki normális választ adott, ( többség) köszönöm.

Aki meg csak észt akart osztani, annak meg köszönöm azt,hogy veszi a fáradtságot és felfogja azt,hogy a szerelemtől még nem kell a másik nyakán lógni.Nem udvariassági köröket futunk, hanem egyenlőre csak így tudunk most találkozni. És igen, nevezhetem a páromnak, mivel éltünk együtt is, és vissza kellett jönnöm a közeli rokonaim ápolása miatt. A két heti találkát meg nem én találtam ki,hanem tatarozza a házát, azért nem tud jönni sűrűbben.Ennyi.

2020. szept. 25. 11:56
 24/24 A kérdező kommentje:
Helyesbítek a kiírt kérdésen, mielőtt félreértések lennének belőle. Most nem élünk együtt, de már éltünk.
2020. szept. 25. 11:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!