Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még nem élünk együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem élünk együtt a párommal. Egy nap, legalább 3-4 alkalommal felhív,és annyit beszél,hogy alig tudja letenni a telefont. Ez engem idegesít, mert nem tudom tőle végezni a teendőimet. Hogy mondjam el neki,hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés

A héten is megvolt a 3-4 alkalom, viszont jóvval kevesebbet tudtunk beszélni, mert sok volt a dolgom.

Azt mondtam neki,hogy ennyi bővel elég lenne, a beszélgetésből, erre fel megsértődött,és sec perc alatt elköszönt.

Nem érzem magam bűnösnek,hogy ezt kimondtam, hiszen nekem is vannak napi dolgaim, amit meg kell csinálnom, nem érek rá másfél két órákat beszélgetni telefonon, főleg nem napközben.

Nektek mi a véleményetek erről, lányok?

26/l

Este nem tudok tőle megnézni egy filmet, mert fél 10-től nagyjából éjfélig fent szokott tartani. Már nagyon unom ezt a rendszert, de nem akarom teljesen megbántani.


2020. szept. 24. 19:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor kopott el a folyamatos irogatás, mikor a cégnél betiltották, hogy a gépeknél kint legyenek a telefonok, mert akkor a dolgozók arra figyeltek, nem a munkájukra. Utána már itthon se irogattunk, meg beszéltünk annyit telefonon.
2020. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 peca1000 ***** válasza:
100%

Egy hisztis pióca a pasid, nem csodálom, ha zavar, én már rég elküldtem volna.


Pár perc beszélgetés után közöld vele, hogy térjen a lényegre, mert neked dolgod van.


Ha ennyire unatkozik, találja fel magát.

2020. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
72%
Ha ilyen ritkán találkoztok, miért nem töltötök együtt egy egész hétvégét?
2020. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Hosszú lenne ebbe belemenni, nem lehet..és ezzel le is zárnám.
2020. szept. 24. 21:55
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha őt nem érdekli, hogy nem hagy élni, téged miért zavar, ha esetleg megsérted? Ha valakiben nincs ennyi empátia, hogy hagyja a másikat levegőhöz jutni, és még megértetni sem lehet vele, akkor ott nagy gondok vannak.
2020. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátnőm ilyen. Ha munkám van, akkor megmondom, hogy mindent lenémítok munkaidő alatt. És tényleg lenémítok.

Persze egyszerűbb lenne, ha tiszteletben tartaná, mert így akkor sem tud felhívni, ha tényleg fontos lenne.

2020. szept. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"i szinten összeszámolva, az az 5-6 óra beszéd sok"


Csodálom a turelmed.

Viszont nem értem, hogy van ennyi ideje.

2020. szept. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Borzasztóak az ilyen emberek, akik a másik nélkül nem tudják elfoglalni magukat. Mi a frászt lehet ennyit pofázni telefonban napi szinten? Ez engen is nagyon idegesítene, szintén utálok telefonálni. Mondd neki, hogy írjon inkább messengeren, az legalább nem köt így meg. Ha meg nem jó neki, így járt. Napi 1 óra telefon is sok szerintem, nemhogy ennyi...
2020. szept. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk kezdjük ott, hogy a két hetente egyszer találkozás az még messze nem párkapcsolat, sokkal inkább csak dugópajtik vagytok egymásnak. Vagy találkozhattok gyakrabban, vagy mondd meg neki, hogy csak szex, mert szerintem ő szerelmes, és hiányzol neki. Te meg nem vagy az... Szóval eleve azt a kifejezést használni, hogy "párom" erre a néha látjuk egymást valamire, az nem igazán állja meg a helyét.
2020. szept. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
19: szerintem szerelmes embertől is túlzás ennyire a másik nyakán lógni. Mármint egy kis észt lehetne vinni a dologba felnőtt emberként, még ha úgy is érzed, hogy minden percben hiányzik, csak fel lehet mérni, hogy van más dolga is esetleg a másiknak (neki vajon miért nincs?), és ez ilyen mennyiségben fojtogató.
2020. szept. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!