Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az én elvárásom túl nagy, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én elvárásom túl nagy, ha elégedetlen vagyok, a 2 éves kapcsolatommal, amiben havonta, csak pár alkalommal tudok a "párommal" találkozni, mert ő állandóan dolgozik?

Figyelt kérdés
Társkeresőn jöttünk össze, és szerinte, én vagyok türelmetlen, nem megértő, aki nem veszi tudomásul, hogy egyszerűen az ő élete ilyen. Az én koromban már nem ugrálnak a nők, társra vágytam, akihez van haza menni, akit várhatok, aki vár. Helyette napi 5-10 perces telefonok, hogy halad a munkájával, aminek gyümölcsét nem is látom, pedig non-stop dolgozik. 2 évem ment el, és tök egyedül voltam karácsonykor hosszú hétvégén stb. A választ is tudom, de régóta képtelen vagyok kikerülni az ördögi körből. Tudom, a kamionos feleségek élete is hasonló, de ők közös családi kasszán vannak, ezt bevállalták közösen. Másoknak a párja külföldön dolgozik. Ezek szerint mégis én vagyok hülye, és türelmetlen? Gyerek felépített otthon nincs arról az oldalról nincs, én pedig elvesztettem. Van albérlet. Úgy, hogy az illető folyamatosan a munkájának él. Rajtam kívül, ki az akinek ilyen kapcsolat boldogságot jelentene?

2016. máj. 17. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Cseréld le a keményen dolgozó átlagmagyart egy unatkozó seftesre/aranygyerekre annak lesz ideje, és még lóvé is lesz dögivel.
2016. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo :) en 5evig csinaltam ezt..a helyetet teljesen megertem..nekem is ugyam ez volt a felalas..en is szeretem vna tobb idot eltolteni vele..aztan mindig en voltam a hulye meg aki nyaggatja h jojjon..es beleuntam..egy ido utan eljutottam arra a szinte amikor mar annyira szar volt az egesz..a beszwlgetesek a minden napok

.h inkabb megsw kerdeztem mikor latom.ujra..persze majd meg vesztem erte. Aztan rajottem h ez igy nem mehet tovabb..h hiaba szeretem hiaba akarom ot..ha o nem. Es egyoldalu az egesz...mert mit ia mondanak? Ami nagy igazsag? Minig arra van idonk amire akarunk...nos a te esetedben is kicsit ugy jon le h nem akar idot szanni rad..de jo h vagy neki..sajnos az en peldambol tudom..h ezt te sem fogos tusni sokaig csinalni bar mindwnki mas...de ne alazd meg sajat magad..tedd valasztas ele....kerd h dontson..h ertsen meg teged is..es ha nem valtozik hagyd ott..mert akkor nem o az igazi..es nem lesz jo a kapcsolat....

2016. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem te vagy hülye, mert nem csak párszor akarsz találkozni havonta a "pároddal".

Neked kell tudni, hogy ezt így el akarod-e viselni vagy sem. Én biztos nem akarnám.

2016. máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, páromnak csak a munka meg minden más fontosabb volt, minthogy velem legyen. Se hétvége, se ünnepnap. Emiatt mindig vitáztunk. Megelégeltem és eljöttem. Igaza van az elöttem szólónak, mindenkinek arra van ideje, amire időt akar szánni.
2016. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért nem hagyod ott? Nekem nem lenne kérdés, hogy olyan pár kell-e, aki nem foglalkozik velem és egy perce sincs rám.
2016. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hamar írtatok, köszönöm!Eddig miért nem? Mert még a rosszak is összekötnek, az idő ráment, nem akartuk eredménytelennek hagyni a próbálkozást. Aztán, mert gyáva vagyok, félek a magánytól, nem vagyok kezdeményező típus.Amikor találkozunk, nagyon jó hozzábújni, de hisz mással is lehetek ilyen, csak esélyet nem látok rá. MIndenben kioktat, nekem kell felnőni hozzá, ezt mondja. Arról hallgat, hogy a saját háza helyett, miért van albérleten, amit mellesleg én kutattam föl, saját maganak, aztán betársul, majd átvette az irányítást.So so, 2 éve szakítások sértődések, újrakezdések sora. Mire megszoknám, elmegy 3 hétre. Aztán, ha kegyesen összehoz valamit, a fejemhez vágja, hogy minden miattam volt,becsüljem meg. Ez nem a harmónikus, szerelemre épülö kapcsolat. És a mai napig gyúrom. Tanácsaitok segítenek lökédst

a döntésben

2016. máj. 17. 23:12
 7/9 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha még írnátok, ami segít nekem. A helyzetem nehéz, nem átlagos sorsú. Ezért benne van a kapaszkodás, a félelem a közelgő öregedéstől, a magánytól. Amióta nincs saját otthonom, lógok a levegőben, sikertelen voltam a társkeresőkön, jöttek. mentek, átvágtak, elhagytak, ki se alakult kapcsolatok voltak, mert önmagam labilis lettem. Kihasználtak. A barátnőm azt javasolta, ne ismerekedjek, míg önmagammal nem vagyok rendben. Csakhogy ez ördögi kör. Azért nem vagyok jól, mert kicsúszott az otthon biztonsága a lábam alól, az anyagi háttér, a társ. Ilyen körülmények közt tettem le a voksom mellette, h végre megállapodjak. De, ahogy írtam, 2 éve ugyanott tartok. Semmi közöset nem alkottunk, nem hoztunk össze. Hol itt, hol ott dolgozik, ő a fontos, mire megszoknám, elmegy. Naponta hív, mint egy gyereket, kiokosít, osztja az észt, hogy majd ha jön megsimogat, foglaljam le magam, stb. Röhej! Mint egy vándorcigány, ingázik, az ország teljesen más részéből származik, ott tölti élete felét, amit ismerkedéskor nem mondott el. Annyira kivagyok, hogy reggelente sírva ébredek, megyek dolgozni, mert nyomaszt, hogy amikor mások már rég megállapodtak, akkor nekem sehol, semmi, és az idő telik. Egyszerűen félek. Mi a kérdésem?! Társat itt senki nem tud adni, új életet se, akkor, talán annyit, hogyan induljak tovább? Újra menjek társkeresőre? Vadidegen emberek közé? Ti, hogy csinálnátok? Nekem "munka" is volt ez a 2 év, és szar az egész, úgy, ahogy van. Nekem is fárasztó a saját irományom, de akinek van empátiája hozzá, jó lenne, ha a válaszával lendítene rajtam. A lényeget átküldtétek,tudom, a többi rajtam múlik. ---az aranyifjus válaszadó menjen a fenébe a süket dumájával, mert amit írtam az nem a szegény melós ember esete a lusta nővel---
2016. máj. 18. 07:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy? Mivel írtad h félsz az öregedéstől. Az rosszabb szerintem ha még pár évet rá szánsz erre a fickóra és akkor döntesz úgy hogy kéne egy normális kapcsolat. Én is így voltam, elveszteggettem az időmet, mert féltem h kiöregszem, aztán telt az idő és mégiscsak vége lett, mert nem változott meg. Barátnőid ismerősei között nincs potenciális jelölt?
2016. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most mondjam azt, hogy ha egy férfi egy év után nem kéri meg a nő kezét, akkor túl komoly tervei nincsenek vele, csak úgy el van vele. Ma ez egyre inkább divat. Gyerekedet volt párod neveli? Csak azért kérdezem, mert jellemzően ilyen nőt nemes jellemű férfiak is nehezen tudnak komolyan becsülni.
2016. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!