Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs baráti körünk párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs baráti körünk párommal, ez nagyon beteg? Mi akartuk.

Figyelt kérdés

Csak a vérszerinti rokonokkal beszélünk de ott is lecsökkentettük néhány főre a rokonainkat(mármint hogy kevéssel beszélünk) azon kívül munkahelyi kapcsolatok vannak kollégákkal akikkel a munka miatt kell beszélni. Párom még a plusz tanulmányai miatt beszél 1-2 volt kollégájával kb 2-3 hetente.


Közösségi oldalt jelenleg épp most nem használunk.

Már megkaptuk hogy csak az az élettársi kapcsolat hivatalos ahol kinn van facen..most ugye azt nem használunk..

És ha úgy házasodunk néhány év múlva hogy nem tesszük ki netre akkor az esküvő se volt..mi!? Ezt nem rokon mondta így nem érdekel ennél jobban.


Mindenhol az jön velem szembe (ha épp nincs Covid..bár most is vannak házibulik pl 2 házzal arrébb) hogy az a normális ha eljárunk a haverokkal. :D de nekünk nincs




2020. nov. 27. 00:42
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha nektek jó, az a lényeg, de nem értem akkor minek magyarázkodsz? 😄😄
2020. nov. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
85%
Mert kell nekina figyelem.
2020. nov. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
94%
Az alap kérdésre válaszolva, szerintem furcsa, vagyis az én környezetemben nem nagyon tudok olyan párról, aki ennyire nem tartaná a kapcsolatot senki mással. De igazából a ti életetek, előttem már sok hasznos dolgot említettek, ami nekem is megfordult a fejemben, de végülis ti tudjátok. 😀 Mi pont mások vagyunk, olyan sok ember van az életünkben, persze nincs mindig teli a ház (most meg főleg nem, rosszul is viselem ezt az elszigeteltséget), de sok közelebbi-távolabbi barátunk van. Nekem még tizenévesen volt egy időszakom, amikor azt gondoltam, hogy senki nem érdekes, senki nem ért meg, senkire nem vagyok kíváncsi mert minek és be voltam fordulva, de aztán rájöttem hogy nagyot tévedtem. Furcsa hogy mindenkihez alapból ilyen ridegen állsz.
2020. nov. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
62%

Én is eléggé aszociális vagyok, de nekem szükségem van arra a két három barátomra. Mégiscsak vannak dolgok, amiket nagyobb társaságban jobb csinálni, mint ketten.

Szerintem legalább egy igazi barát mindenkinek kellene.

2020. nov. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
71%
Csak ne koppanj ha esetleg szakitotok hogy senki nem lesz ott melletted h tamogasson
2020. nov. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
85%
Azt megértem, hogy elég nektek egy szűk kör, azt már nem, hogy ez a szűk kör csak rokonokból áll :D De ez azért is van, mert én például minden rokonnál többre tartom azokat az embereket, akiket én választottam az életembe. Mindenesetre a ti dolgotok, ha nem akartok másokkal barátkozni akkor ne tegyétek, azt úgyis nyilván leszarjátok, hogy más mit szól hozzátok. Én nem tudnék és nem is akarnék így élni, de szerencsére nem kötelező mindenkinek ugyanúgy élnie.
2020. nov. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:

Pont ezt beszéltük párommal hogy milyen jó hogy ennyire egy hullámhosszon rezdülünk mindig :D mivel csak mi vagyunk egymásnak. És ő se akar udvartartást. Mindig elkopnak mellőlünk az emberek. Eltűnnek. Ezt vettem észre. Rég együtt vagyunk már szóbajött hogy majd összeházasodunk és akkor gondolkoztunk el hogy 2tanús lesz mert olyan kevés embert hívnánk hogy őő..gáz lenne. :D


Szóval ezután gondolkoztam el hogy basszus csak X (kevesebb fő) lenne akit megtudna hívni ő is, én is a saját részünkről és hogy másoknak honnan van pl a násznép!? Mert nekünk nincsenek barátaink. Mondom az 1-2 volt kollégája akikkel munka miatt beszél pluszban. Tobbi csak munkaban és azon kívül nem.

2020. nov. 27. 10:15
 28/52 anonim ***** válasza:
65%
Kit érdekel? Ha nektek jó...
2020. nov. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
90%
De most továbbra se értem mi a gond vagy mi a kérdés ha nektek ez így jó? 😂😂
2020. nov. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:
Az nem kérdés hogy jó e hiszen megvagyunk így. Hanem hogy miért ennyire fura másoknak ez és igen mégis annyira már érdekelt a külvilág hogy ezt megfigyeljem hogy a reakciók ránk mindig azok hogy mi vagy azt hisszük felsőbbrendűek vagyunk-nem hisszük..vagy hogy valami nagy gebasz van velünk meg szeka stb mert nem haverkodunk. De nem vagyunk szekta tagok..
2020. nov. 27. 13:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!