Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs baráti körünk párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs baráti körünk párommal, ez nagyon beteg? Mi akartuk.

Figyelt kérdés

Csak a vérszerinti rokonokkal beszélünk de ott is lecsökkentettük néhány főre a rokonainkat(mármint hogy kevéssel beszélünk) azon kívül munkahelyi kapcsolatok vannak kollégákkal akikkel a munka miatt kell beszélni. Párom még a plusz tanulmányai miatt beszél 1-2 volt kollégájával kb 2-3 hetente.


Közösségi oldalt jelenleg épp most nem használunk.

Már megkaptuk hogy csak az az élettársi kapcsolat hivatalos ahol kinn van facen..most ugye azt nem használunk..

És ha úgy házasodunk néhány év múlva hogy nem tesszük ki netre akkor az esküvő se volt..mi!? Ezt nem rokon mondta így nem érdekel ennél jobban.


Mindenhol az jön velem szembe (ha épp nincs Covid..bár most is vannak házibulik pl 2 házzal arrébb) hogy az a normális ha eljárunk a haverokkal. :D de nekünk nincs




2020. nov. 27. 00:42
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
75%

Covert narcissist.

Ez vagy.

Semmi gond ezzel, tök jó, hogy másokat nem teszel tönkre,elvagy magadban.

Így tovább!

2020. nov. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
86%

"Az a baj, hogyha nem akarod megérteni, nem is fogod."

"Én nem gyűlölök senkit."


Látod, erről van szó.

2020. nov. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:

Nagy divat le nárcisztikusozni mindenkit de elárulom nem vagyok az. Mivel nem vitázom a való életben. Max most itt. :) És nem mondok kb semmit ki: így érdekesen tudnék nárci lenni. De nagy divat mindenkire rázúzni ezaz..


Örülök hogy megmondtad hogy igenis gyűlölök mindenkit. Eddig nem tudtam mivel nem ezt érzem. De ha te mondod biztos úgy van hisz nem lehet hogy nincs igazad.

2020. nov. 27. 01:56
 14/52 A kérdező kommentje:
Oké hogy mázli hogy párom se haverkodós ember. Ennyire nem ez a divat? Ennyire ritka hogy nem barátkozik egy pár? Erről szól a kérdés.
2020. nov. 27. 01:59
 15/52 anonim ***** válasza:
91%

"Örülök hogy megmondtad hogy igenis gyűlölök mindenkit."

Továbbra sem írtuk, hogy gyűlölnél bármit. Tényleg képtelen vagy felfogni, hogy mit írunk.


Nem túl gyakori, hogy nem barátkoznak a párok. Főleg azért, mert egy idő után a legtöbb embernek kell valami külső inger vagy húz egy nagy falat maga köré. Ráadásul, ha a kapcsolatban problémák lesznek, az illető csak a saját beszűkült szemszögéből tudja megnézni a dolgokat. Ez könnyen lehet káros.

2020. nov. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
Igen ebben van valami amit írsz. De ha nem húzom tovább a falakat akkor se jön sajnos olyan akivel barátilag szívesen töltenék időt. A legtöbb ember témái problémái nem érdekelnek. Valószínű emiatt van ez..
2020. nov. 27. 02:13
 17/52 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem erőltetni nincs értelme. Én hasonló helyzetben vagyok, igaz van pár barátom de nincs egy baráti társaság, meg covid előtt sem nagyon járkáltam el, csak néha találkozni egy barátnőmmel.

A barátommal bár még nem élek együtt, de vele minden nap órákat beszélek ezért nem hiányzik más. Egy darabig több emberrel beszéltem online, de már az is lefárasztott xD Szerintem nehéz olyat találni, akihez tényleg kötődni kezdek, de én tudom, hogy nekem nem kell nagy baráti társaság - a volt barátom nagyon szeretett társaságba járni meg haverkodni másokkal akkor is, ha ezekből leginkább felszínes kapcsolatok alakultak ki. Persze ezzel nincs baj, de őt nagyon zavarta, hogy én nem ilyen vagyok. A mostani barátomat viszont egyáltalán nem zavarja, mert ő is ilyen. Szóval szerintem az a fontos, hogy a barátodnak hasonló preferenciái legyenek, és akkor minden rendben.

2020. nov. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha ti így érzitek jól magatokat, kit izgat?
2020. nov. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
81%

Normál esetben nem lenne baj, de te magad is össze-vissza beszélsz. Te nem nézel le senkit...de más emberek problémái nem érdekelnek. Na, hát akkor ne érdekeljen, legyetek jól el kettesben. De akkor ne is kérdezősködj, más emberek véleménye se érdekeljen.

Lefogadom hogy ha tönkre menne a kapcsolat pár év után, jó lenne, ha lennének barátnőid. De mindegy is, ha ilyenek vagytok, remélem meg is maradtok egymás mellett végleg.

2020. nov. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
70%

"mármint hogy kevéssel beszélünk"


Na persze, tudom hogy kinyírtátok az összes rokont. :D

2020. nov. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!