Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha egy férfinak átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha egy férfinak átlagos alakja/testalkata van, az nálatok kizáró tényező párkapcsolat keresésénél vagy sem?

Figyelt kérdés
2020. szept. 26. 17:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%
#8 ez teljesen jó, kissé szálkás testalkat, bár kissé túl van Photoshoppolva 😆
2020. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Fogyatékos 1-es és 3-as kommentelők, ti is véleményezzétek a linkelt képen szereplő átlagos testalkatot. :D Nektek ez elég jó vagy túl vékony?
2020. szept. 26. 17:44
 13/23 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nem lenne bajom ilyen testalkattal, legtöbb férfi ismerősömnek ilyen alkata van. A barátomnak kb ilyen alkata van, és ha ennél nagyobb, izmosabb lenne, az nekem már sok lenne:

[link]

22/L

2020. szept. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%

"Azért tettem fel a kérdést, mert vannak nők (nem is kevesen), akik csak a nagydarab férfiakat tartják vonzónak és az átlagos testalkatú férfi túl vékony nekik, kedves fogyi 1-es."


Ige, vannak akiknek a nagy darab tetszik, vannak akiknek az átlagos, vannak akiknek meg a vékony! Ízlés!

Szóval mi a kérdés???


Vagy ezzel a mondatoddal azt akarod sugallni, hogy csak a nagydarab pasiknak vannak nőik?? Fogyatékos kérdés...

2020. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%

A 8-as linkelt pasi szerintem nem átlagos, inkább vékony, sportos, de jó értelemben. Nekem ez az esetem alkatra, a barátom is ilyesmi.

Az átlagosat a férfiak általában a 180/80-ra értik, amiben nem sok izom, inkább pohos sörhas foglaltatik benne. Ahogy 7-es írta. Főleg ha a harmincas, negyvenes korosztályt nézed, pl. társkeresőn is ezek írják magukról, hogy átlagos alkat. Az nem jön be.

Fiatalabbak között tényleg kb ez az alap átlag, ha nem gyúr rá, de nem is elhízott. A vékony számomra vékonyabb váll is, a sportos talán egy kicsit izmosabb. Szóval ez valahol a kettő között, pont jó, esetleg lehet még egy kis izom.

2020. szept. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
50%

Na látod kérdező, mindenkinek más tetszik. Itt is sokaknak bejön a 8-as, de pl. nekem igenis vékony. Mik azok a lábak?


Szóval azt sem mondhatod, hogy senkinek sem tetszik, de azt sem várhatod el, hogy mindenkinek tetsszen.

2020. szept. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Az alakja jó, de az undi tetkók nélkül. Valami gyalázatok, meg az a banán öcsém.. és a kopaszság sem jön be. Bár, most nem az volt a kérdés, hogy a körítés tetszik-e, hanem az alkat. :D
2020. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi girnyó meg zsírdisznó között kifejezetten előny, ha valaki úgy néz ki, mint egy normális ember. Szóval inkább előny.
2020. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
50%
Elég giliszta,de elmegy.
2020. szept. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem átlagos alkat, és nem tetszik, nagyon kisfiús.
2020. szept. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!