Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha egy férfinak átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha egy férfinak átlagos alakja/testalkata van, az nálatok kizáró tényező párkapcsolat keresésénél vagy sem?

Figyelt kérdés
2020. szept. 26. 17:15
A kérdező szavazást indított:
Igen, tehát nem járnék átlagos alakú férfival.
Nem, tehát járnék átlagos alakú férfival.
22 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem inkább kizáró ok, ha valaki ilyen fogyatékos kérdést tesz fel :D
2020. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

A szó amit keresel: testalkat.

Az emberek nem centikbe és kilókba szeretnek bele.

2020. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Egyre alacsonyabb a kérdések színvonala.
2020. szept. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert vannak nők (nem is kevesen), akik csak a nagydarab férfiakat tartják vonzónak és az átlagos testalkatú férfi túl vékony nekik, kedves fogyi 1-es.
2020. szept. 26. 17:30
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Nekem bőven elég egy átlagos pasi. A kérdés, hogy elég vagyok-e én is neki. Merthogy én is átlagos nő vagyok, azaz nem vagyok nádszálkarcsú, bár kövér sem. Nem vagyok különösebben szép, átlagos vagyok. Én azt tapasztalom, hogy a legtöbb átlagos pasi inkább a szép/karcsú nőket kergeti, aztán csodálkozik, ha ez a nő lepattintja egy helyesebb, izmosabb fickóért.
2020. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Milyen az az "átlagos testalkat"? Fotó példát linkeljél légy szíves.
2020. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Ja, a vékony az nem átlagos. A vékony az vékony. A kövér az kövér, az izmos az izmos. Az átlagos meg: kissé pohos, de normál alkat. Amin éppen lehetne gyúrni, esetleg pár kilót hasból leadni. Azért használjuk rá az átlagos kifejezést, mert 1. sok pasi rendelkezik ilyen alkattal, 2. mert nem illeszthető bele sem az izmos, sem az elhízott sem a vékony kategóriába. Ezért átlagos.
2020. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

[link]


Én kb. ilyen testalkatra mondom, hogy átlagos, a legtöbb egészséges férfinek ilyesmi alakja van.

2020. szept. 26. 17:37
 9/23 A kérdező kommentje:
Szóval nektek ez az alak még simán oké vagy mindenképp nagyobb darab férfit akartok párnak?
2020. szept. 26. 17:39
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
#8: ha leszámítjuk az undorító tetkókat, kézben tartott nemtommit, meg az undorító kopaszságot, maga a testalkat nekem elfogadható, de én csak egy vélemény vagyok a sok közül.
2020. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!