Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak, kizaro ok ha a no...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, kizaro ok ha a no termekeny, de elvi okokbol csak orokbefogadas altal hajlando gyereket vallalni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 21:27
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
lehetoleg kettot szeretnek.
2020. aug. 4. 22:17
 12/31 anonim ***** válasza:
66%
Ha rosszmájú akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy a kérdező fél attól, hogy a szülés amortizálná a testét, illetve fél a fájdalmaktól.
2020. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
tisztaban vagyok azzal, hogy vannak hatranyosabb egeszsegu gyerekek, bennem pedig megvan a turelem es minden mas szukseges tenyezo ahhoz, hogy ha ilyen gyermeket kapok neki is szinvonalas eletet biztositsak. bar eletem soran minden orokbe fogadott gyerek/ember akit ismertem egeszseges volt, de ez mellekes, mert nem ez a lenyeg. jo is lenne ha az alapjan dontenem el megerdemli-e valaki a szereto csaladot, hogy egeszseges-e.. foleg ha valaki tudja biztositani a szeretetet es az anyagiakat amiket egy ilyen gyerek igenyel.
2020. aug. 4. 22:28
 14/31 anonim ***** válasza:
32%

"de elvi okokbol "


Semmiféle elvi ok nincs. Félti az alakját-slussz. Ez az ok. Nem más.

2020. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
komolyan nem ertem minek ilyen okokat bemagyarazni egy teljesen egyszeru helyzetbe. az emberek nagy resze nem szivesen fogadna orokbe intezetes gyermeket, ezert is vannak ennyien. en ugy dontottem nem szulok hiszen annyi gyerek keres szulot, inkabb eggyel kevesebb nojon fel intezetben. mi ebben a felhaborito?
2020. aug. 4. 22:41
 16/31 anonim ***** válasza:
80%

Na nézzük hol a hiba...


Először is: A gyerekek manapság nem intézetbe kerülnek, hanem nevelő szülőkhöz, ami egy hivatalos szakma, tehát családokban nőnek fel vagy lakás otthonokba,gyermekotthonokba kerülnek. De igyekeznek minden gyereket nevelő szülőkhöz irányítani, mert ez a legjobb nekik.

A kisebb gyerekek, aka három éves kor alatt csecsemő otthonokban élnek.

Ezen gyerekek nagy részéről azért mondtak le, mert valamilyen fogyatékkal, súlyos betegséggel születtek. A másik eset az, hogy a szülő annyira képtelen a gyerekének nevelésére és oly mértékben veszélyezteti, hogy jobb kiemelni.


Valamint nincs intézet, árvaház Magyarországon.

2020. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
ebben volt olyan informacio amit eddig nem tudtam, koszonom az ertelmes kommentet, ment a zold kez. :)
2020. aug. 4. 23:10
 18/31 anonim ***** válasza:
54%

En is orokbefogadnek de csak akkor ha a pasim akarna nagyon és csak akkor ha ő foglalkozna a gyerek hulyesegeovel.


Amiert nem szeretnek mert azt latom h a kisgyerekes anyuka ismeroseim mind inkabb szenvednek mint öröm lenne.


Gyerek zajos hangos akaratos nyavogo fárasztó,köszi nem.

2020. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
74%

10-es pont, hogy be lehet jelölni, hogy szeretnél-e örökbefogadni cigány gyereket. Ha nem szeretnél, akkor évekig várhatsz rá, de ha utánanézel, akkor láthatod, hogy baba örökvefogadásnál, ha nem akarsz várni sokat, akkor pont ajánlják, hogy jelöld be. Vagy már megszűnt? Akkor is simán lehet, hogy mire a kérdező örökbefogadna addigra megint lehet. És ráadásul nem is kötelező elhozni a gyereket, ha nem szimpatikus...


Én sem értem, hogy mi a baja egyeseknek. Bennem is felmerült, hogy inkább örökbefogadnék szülés helyett, én mondjuk nagyobb 6-8 éves gyerekekre gondoltam első sorban, mert a csecsemőkkel nem tudom mit kell csinálni, a gyerekekkel viszont általában jól kijövök. A másik irányból, én meg azokat az embereket nem értettem soha, akik tétlenül nézik, hogy más emberek (gyerekek!), szenvedjenek és nem érzik magukat felelősnek azért, hogy egy boldogabb és kiegyensúlyozottabb generációt neveljenek fel, amivel a saját gyerekeik is jobban járnának...

2020. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
utolso, teljesen egyetertek. egy ponton mar rendesen rossz kedvem volt a kommentekrol sugarzo hozzaallastol, kabe ez a "kinek kell orokbefogadott gyerek, szuljon inkabb mindenki sajatot veluk meg lesz ami lesz" szint. mintha menhelyes kutyakrol beszelnenek.. de meg a kutyakrol sem igy kene gondolkodni
2020. aug. 4. 23:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!