Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek normális csajok sehol sem? = (

Figyelt kérdés

Tudom h magasak az elvárásaim, de sztem én is sokat adok cserébe, szal sztem van okom rá. De mégis egyszerűen nem találok oan csajt aki nekem jó lenne :( Amelyik jól néz ki az hülye vagy hisztis, amelyik okos az meg stréber és csak a tanulás fontos neki és nem tud másról beszélni meg lehet még ronda is :S Egyéjszakásokat össze tok szedni de az már uncsi meg én hosszú távú kapcsit szeretnék de nincs oan csaj, aki tökéletes lenne nekem. Annál pedig én nem adom alább! De am oan sincs aki majdnem tökéletes! Most mit csináljak?! És ne mondjátok h rossz helyen keresem mert már mindenütt kerestem őket!!!

16/F


2010. júl. 27. 15:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:

emeseee8888as vagyok :D

meg néztem a képet

nekem a barnák jönnek be,és te szőke vagy..:)

de am jól nézel ki.. :D

2010. júl. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell növelni az egóját, van ígyis elég...:DDD
2010. júl. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:

Aki azt írta, hogy nincs olyan lány, aki szép és nem beképzelt, annak nincs igaza, valószínűleg nem ismer közelebbről sok szép lányt.

Én régebben modellversenyeken voltam segítő, és a szép lányok között sokkal több az őszintébb, kedvesebb, mint a magukat nagyra tartó, csúnyább, magolós csajok között. Csak a szép lányokat mindenki észreveszi, és ezért feltűnőbb, ha valaki szép és beképzelt, ezért hiszik azt, hogy a szépségből következik a beképzeltség. De ez nem így van. Rengeteg csúnya lány is beképzelt. A beképzeltség tehát nem a szépség miatt van, hanem az ostobaságból fakad, mert az ostoba ember nem látja be, hogy nem illik mást lenézni. Ilyen módon rengeteg lány beképzelt, függetlenül a külsejétől.


Kérdező, te szerintem gondolkodj kicsit el azon, hogy te mennyi emberséget, kedvességet és szeretetet tudsz nyújtani ennek a bizonyos álomlánynak. Az utolsó pontból következik, hogy igazi szeretetet nem igazán tudsz adni, a valódi szerelemhez éretlen vagy, azt sem tudod, hogy akibe szerelmes vagy, azzal mennyire oltári a szex, függetlenül a lenyeléstől. Ez azért lehet ilyen fontos neked, mert minden kapcsolatod eddig a puszta szexből állt, ez volt az egyetlen érték benne, ezért azt hiszed, a szerelmi kapcsolatban is így működik.


Ezt csak azért mondom, mert az az álomlány, aki ilyen tökéletes, ahogy leírod, az találhat rengeteg férfit, aki nem dobná ki azért, ha nem akarná lenyelni a spermát, hanem önzetlenül szereti, és megbecsüli úgy, ahogy van, tiszteli, felnőtt módon gondolkodik, férfias stb.

Ezért lesz nehéz ilyen lányt találnod, mert ez a végtelenül éretlen, gyerekes, érzéketlen és önző felfogásod az életben is érezhető, és mivel a te álomnőid millió pasi közül választhatnak, nem egy magadfajta gyerekes felfogásút választanak, hanem egy őket tisztelő, felnőtt férfit. Magyarul vagy megtanulod az értéket nézni egy lányban és valódi szeretetet és szerelmet adni, és akkor boldog lehetsz egy szerető lány mellett, vagy maradnak továbbra is az üres, eldobható ribancok, akiknek az egyetlen jó tulajdonságuk, hogy lenyelik, bár az égvilágon semmit nem tudnak neked adni, nemhogy szeretetet és boldogságot.

2010. aug. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!