Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek normális csajok sehol sem? = (

Figyelt kérdés

Tudom h magasak az elvárásaim, de sztem én is sokat adok cserébe, szal sztem van okom rá. De mégis egyszerűen nem találok oan csajt aki nekem jó lenne :( Amelyik jól néz ki az hülye vagy hisztis, amelyik okos az meg stréber és csak a tanulás fontos neki és nem tud másról beszélni meg lehet még ronda is :S Egyéjszakásokat össze tok szedni de az már uncsi meg én hosszú távú kapcsit szeretnék de nincs oan csaj, aki tökéletes lenne nekem. Annál pedig én nem adom alább! De am oan sincs aki majdnem tökéletes! Most mit csináljak?! És ne mondjátok h rossz helyen keresem mert már mindenütt kerestem őket!!!

16/F


2010. júl. 27. 15:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 A kérdező kommentje:
Küldtem :P
2010. júl. 28. 13:42
 62/73 anonim ***** válasza:

a sálad nem megy a polodhoz a polód meg a pulcsidhoz!:D meg a kesztyűk se épp a legjobb választások voltak. De amúgy jóképű vagy, csak a hajad olyan fura nekem:) De a szád...hm...:)

kicsibabusos voltam:D

2010. júl. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
És simán mondhatnál 19-et. :) kicsibabus
2010. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:

na akk nekem is küldhetsz képet :D

emeseee8888@freemail.hu

köszi :D

2010. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
Köszönjük Emese!:DDDDD
2010. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:

egyébként nem emese a nevem :D

ezt a cimet csak csináltam h erre küldjön képet,és jobb név nem jutott eszembe :D

2010. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 A kérdező kommentje:

A hajammal mi a bajod? :/ Ruhákat meg én nem ilyen szetben hordok bameg h ez illik ehhez meg ehhez :P Hanem ahogy jólesik :P Mind1 legalább látod h nem beszéltem hülyeséget azzal kapcs h h nézek ki.


Emesének küldtem képet.

2010. júl. 28. 20:11
 68/73 anonim válasza:
Ezt én is kérdezhetném csak éppen pasival!!! Alapból meg, senki sem tökéletes, tehát a tökéletes lányt nem fogod megtalálni!!! 16 évesen ez a legnagyobb gondod??? Inkább avval törődj, hogy mit akarsz kezdeni magaddal az életben. Talán majd ha már ezen nem kell aggódnod mert felvesznek egy olyan egyetemre ami olyan tudással ruház fel amivel majd felnőtt korodban meg tudsz élni akkoraggódj a csajok miatt! Ha ez nem érdekel akkor menny el kukásnak majd, és örülj addig ameddig a szüleid gondoskodnak rólad!!!
2010. júl. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 A kérdező kommentje:
Tom h mit akarok kezdeni magammal az életben, 5ös vok a nekem fontos tárgyakból, meg van két nyelvvizsgám úgyhogy ezzel nem kell papolnod nekem :P
2010. júl. 29. 11:23
 70/73 anonim ***** válasza:

A hajad azért furcsa, mert ne, tetszik ott háttul, hogy kiállíttod.:D De látod: őszinte ember vagyok, megmondtam a véleményem. A ruháddal magába nincs baj, én se mindig úgy öltözök, hogy ez ahhoz- az meg ehhez, de a kesztyűt hanyagold... Olyan emos beütésed lesz tőle. (Ha az vagy 1000 bocsánat, de nem az jött le a többi részedről). És a szád még mindig tetszik ;)

kicsibabus

2010. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!