Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek normális csajok sehol sem? = (

Figyelt kérdés

Tudom h magasak az elvárásaim, de sztem én is sokat adok cserébe, szal sztem van okom rá. De mégis egyszerűen nem találok oan csajt aki nekem jó lenne :( Amelyik jól néz ki az hülye vagy hisztis, amelyik okos az meg stréber és csak a tanulás fontos neki és nem tud másról beszélni meg lehet még ronda is :S Egyéjszakásokat össze tok szedni de az már uncsi meg én hosszú távú kapcsit szeretnék de nincs oan csaj, aki tökéletes lenne nekem. Annál pedig én nem adom alább! De am oan sincs aki majdnem tökéletes! Most mit csináljak?! És ne mondjátok h rossz helyen keresem mert már mindenütt kerestem őket!!!

16/F


2010. júl. 27. 15:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekelne, nem írtál volna rá. "ien" "Oan". Undorító! Ha így is beszélsz, nemcsoda, hogy nem kellesz senkinek, max egy éjszakára!!!
2010. júl. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
100%

Nagyban függ attól, hogy milyen kaliberű vagy...ha lenyalt-vasalt hajú, csőnadrágos-tornacipős tucatember, aki neme ellenére szívesen visel csillogó, rózsaszín cuccokat, nos, akkor talán ez a probléma. A "normális" lányok nem alélnak el az ilyen "fiúktól".

Ha nem vagy ilyen, akkor talán fordíts egy kicsit több figyelmet a belső tulajdonságokra/értékekre. Nem kell lentebb vinni azt a bizonyos lécet, hisz kinek mi tetszik, "belénk van kódolva". Elfogadás, nézőpont, miegyéb kérdése... L.

2010. júl. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 A kérdező kommentje:

15:23 hány éves vagy? Merrefelé laksz? Neked milyen az álompasi? :D


15:24 nem kell vasalni a hajam mert magától tök egyenes XD Am nem vok ien divatmajom, vannak divatos cuccaim meg vannak másfajták is, én azt nézem h nekem mi áll jól nem azt h épp mi a divat bár van oan is közte. Utálom ha egy embernek nincs stílusa :P

2010. júl. 27. 15:32
 14/73 anonim ***** válasza:
Hány éves vagyok??? :-) Hát, nem 16!!! :-)
2010. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
100%
Fú, de menő vagy öcsém mert 16 évesen volt egyéjszakásod. Aztak*rva x'D Én ezen már csak röhögni tudok. Nem ettől leszel menő, de erre majd 1-2 év múlva magadtól is rájössz.
2010. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:

Ha jobban megnézzük, mindenkinek van stílusa. Csak a legtöbb embernek lopott/agyonhasznált/nem hozzá passzoló. Időbe telik, míg valaki megismeri önmagát, létrejön az egyéniség, stílus.

Amúgy hogyan viselkedsz a lányokkal? Lerohanod, csőcica, bevállalós vagy? Vagy felvezetés, megfontolt haladás?

Voltál már szerelmes?

2010. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 A kérdező kommentje:

15:34 kár :( Azért majd következő életünkben randizunk egyet? :D


15:36 Egy szóval sem mondtam h menő vok ettől azt az ember nem menőségből csinálja hanem mert jó érzés :P Mondtam már h ne irigykedjetek.

2010. júl. 27. 15:40
 18/73 anonim ***** válasza:

15:23vagyok :D

álompasi:barna haj,szép barna szem :D jó kisugárzás,sportos test:D legyen kicsit nagyképű:D kb ennyi

15vagyok :D vasmegyei,te hol laksz? :D

képet nem raksz be magadról? :D

2010. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 A kérdező kommentje:

15:39 Hát az a baj h én nagyon szelektálom az embereket szal barátom is kevés van de azok tényleg 100-asan legjobb barátok. Csajokkal is ugyanígy, először felmérem aztán inkább óvatosan haladok mert már sokszor derült ki egy csajról h elsőre 100asnak tűnt aztán kiderült h a 30at se üti :/ De ha aztán látom h egy csaj okés, akkor nagyon be tudom dobni magam, mindenre képes vagyok érte =)

Nem voltam még szerelmes.

2010. júl. 27. 15:44
 20/73 anonim ***** válasza:
Ki az a hülye, aki az én nevemben irja, hogy mi neki az álompasi??????????? Takarodj innen.
2010. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!