Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek normális csajok sehol sem? = (

Figyelt kérdés

Tudom h magasak az elvárásaim, de sztem én is sokat adok cserébe, szal sztem van okom rá. De mégis egyszerűen nem találok oan csajt aki nekem jó lenne :( Amelyik jól néz ki az hülye vagy hisztis, amelyik okos az meg stréber és csak a tanulás fontos neki és nem tud másról beszélni meg lehet még ronda is :S Egyéjszakásokat össze tok szedni de az már uncsi meg én hosszú távú kapcsit szeretnék de nincs oan csaj, aki tökéletes lenne nekem. Annál pedig én nem adom alább! De am oan sincs aki majdnem tökéletes! Most mit csináljak?! És ne mondjátok h rossz helyen keresem mert már mindenütt kerestem őket!!!

16/F


2010. júl. 27. 15:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:

Én nem irigykedek arra, hogy neked volt egyéjszakás kalandod. Dehogynem írtad, lehet, hogy nem azt, hogy ettől menő leszel, hanem azt h te legalább nem vagy lúzer.. Minek irigykednék rá, itt a 9 hónapos kapcsolatom amivel tökéletesen megvagyok?:) Te meg úgy se találsz. :D:D

16/L

2010. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 A kérdező kommentje:

Hát van több is... például ha elkezdi húzni az agyam azt naon nem bírom. Meg az ien hülye játékokat h "nem írok rá MSNen mert megvárom mikor ír rám ő" az ilyenektől az én szememben nagyon nagyot tud esni egy lány :P Tudok küzdeni de azért feleslegesen ne nehezítse meg a dolgom.

A külsőmmel szerencsére nincs baj általában bejövök a csajoknak.

Biztos vannak hülye tulajdonságaim nekem is, pl. nehezen bízok meg másokban de én legalább megpróbálok tenni ellene!

2010. júl. 27. 16:00
 33/73 A kérdező kommentje:
15:55 ugyan már és szted többet érsz a 9 hónapos kapcsolatoddal, mint egy oan akinek nincs? :P nem ettől lesz értékes egy ember.
2010. júl. 27. 16:02
 34/73 anonim ***** válasza:
Olvastad valahol hogy én ezt írtam, hogy többet érek?!:) Én annyit írtam, hogy minek irigykednék, nekem van, neked meg nincs, és valószinű ezzel a stílussal nem is lesz,mert süt rólad a nagyképűség.
2010. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
Te tényleg csak kötekedni tudsz? Az előbb velem, most meg vele? Csodálkozol, hogy nincs csajod? Komolyan mondom, próbálj kicsit magadba szállni.....Hátha segít. Én voltam: "kapcsi", "ien", "Oan"
2010. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 A kérdező kommentje:
Nem kötekedek, csak ha beszólnak nem szeretem szó nélkül hagyni... pláne ha nem is igaz!!!
2010. júl. 27. 16:11
 37/73 anonim ***** válasza:
nemtudom azért te sem vagy semmi... szal magasra teszed a mércét... szerintem ezt egy lány se tudja megütni... meg, h msn-en nem irsz rá... még a csaj menjen utánad?:D elég érdekes...16/L
2010. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:

Előttem lévő 16/L-nak igaza van. :|

16/L

2010. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 A kérdező kommentje:
16:13 nem, én ráírok! Csak azt mondom h az ien játékokat utálom. H ha valamiért nem írok rá mert dolgom van mittudomén akkor ő sem ír, aztán persze meg van sértődve. Meg mondjuk h féltékennyé akar tenni direkt meg az iesmiről beszélek
2010. júl. 27. 16:18
 40/73 anonim ***** válasza:

a 25 éves csajnak írom:

én is 25 éves vagyok, és már kopaszodom... akkor van esélyem? :)

2010. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!