Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek normális csajok sehol sem? = (

Figyelt kérdés

Tudom h magasak az elvárásaim, de sztem én is sokat adok cserébe, szal sztem van okom rá. De mégis egyszerűen nem találok oan csajt aki nekem jó lenne :( Amelyik jól néz ki az hülye vagy hisztis, amelyik okos az meg stréber és csak a tanulás fontos neki és nem tud másról beszélni meg lehet még ronda is :S Egyéjszakásokat össze tok szedni de az már uncsi meg én hosszú távú kapcsit szeretnék de nincs oan csaj, aki tökéletes lenne nekem. Annál pedig én nem adom alább! De am oan sincs aki majdnem tökéletes! Most mit csináljak?! És ne mondjátok h rossz helyen keresem mert már mindenütt kerestem őket!!!

16/F


2010. júl. 27. 15:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
azt tőlem kérdezte te gyökér :D
2010. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
Na húzzatok innen!!!!!
2010. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
menj a pcsába én vagyok a 15:23-as :D
2010. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 A kérdező kommentje:
Bocs, összekeveredtem a %-okban :D Én a 64%osra voltam kíváncsi :P Am szőke vok és kék szemű :( És messze lakom, szabolcs megye :( Pedig a többi stimmel, mondjuk nem vok nagyképű de tom h mennyit érek :P
2010. júl. 27. 15:47
 25/73 A kérdező kommentje:
Héj ne veszekedjetek amikor verekedni is lehet!!!
2010. júl. 27. 15:48
 26/73 anonim ***** válasza:
na hát akkor mind1 :D szőkéket nem szeretem :D
2010. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:

Ja, persze! Ide csak szánalmas alakok irkálnak, mindenkinek a nevében?

Amugy 25 éves vagyok, és nekem Vin Diesel az álompasi :-). Vagy a hasonlók. Lényeg, hogy kopasz legyen!

2010. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 A kérdező kommentje:
Azért nem szereted a szőkéket mert még nem láttál engem :D
2010. júl. 27. 15:50
 29/73 anonim ***** válasza:
jajjjjjjjj :D elne szállj magadtól :D
2010. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:

Egen, a barátokra irányuló szelektálás ismerős. Nekem egy van, elég, nem adom.

Manapság egyre több bigének számít jobban a külső...külsőre tetszel a lányoknak? És melyek azok a végzetes hibák, ami miatt egy adott illető 100-ról egyből 30-ra csúszik vissza? Nem vagy túl szigorú? :) Pl. minden lány hisztizik, mennyiségfüggő. Van, akinek egy életben egyszer elég. Nyilván neked is vannak idegtépázó tulajdonságaid...:) Mellesleg van időd még, majd eljön a te álomnőd is.

2010. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!