Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek normális csajok sehol sem? = (

Figyelt kérdés

Tudom h magasak az elvárásaim, de sztem én is sokat adok cserébe, szal sztem van okom rá. De mégis egyszerűen nem találok oan csajt aki nekem jó lenne :( Amelyik jól néz ki az hülye vagy hisztis, amelyik okos az meg stréber és csak a tanulás fontos neki és nem tud másról beszélni meg lehet még ronda is :S Egyéjszakásokat össze tok szedni de az már uncsi meg én hosszú távú kapcsit szeretnék de nincs oan csaj, aki tökéletes lenne nekem. Annál pedig én nem adom alább! De am oan sincs aki majdnem tökéletes! Most mit csináljak?! És ne mondjátok h rossz helyen keresem mert már mindenütt kerestem őket!!!

16/F


2010. júl. 27. 15:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:

de akkor sem csak a csajokban kell keresni a hibát... meg h ez nem jön be, meg az sem... magadba és körül kéne nézni... meg nem mindent a külsöre alapozni... mert nem az a lényeg... de idövel úgyis rájössz...;) am is a szépség relativ...;)

16:13-as voltam.

2010. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:

Talán azzal van a baj, hogy nagyon irritáló a stílusod.Nem ismerlek, nem tudom ki vagy, de ebből a néhány mondatból megitélve, teljesen biztos vagyok benne, hogy messziről elkerülnélek.És szerintem nem vagyok egyedül.

+

Olyan fiú sem kéne, aki 16 évesen már túl "uncsinak" találja az egyéjszakás kalandokat..Ha azt hiszed ez menő, akkor nagyon tévedsz (tudom, írtad, hogy azért csinálod mert jó érzés, de szerintem hazudsz, mert ha nem akarnál menőzni, akkor eleve meg sem emlitetted volna.)

Gondolkodj el , várj pár évet, komolyodj meg!

2010. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 A kérdező kommentje:
Miért irritáló a stílusom? :/
2010. júl. 27. 17:35
 44/73 A kérdező kommentje:
Jó de most mit kéne csinálnom? Ha nem jön egy normális csaj akk kénytelen vok egyéjszakásokba belemenni!!!
2010. júl. 27. 17:45
 45/73 anonim ***** válasza:
talán nem csak ülni kéne, és várni a csodát. am nekem is ez jött le... h tuti nem kezdenék veled... eléggé beképzelt lehetsz... srry
2010. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
Miért irritáló a válaszod?Olvasd át néhányszor azokat amiket írtál, és rájössz.
2010. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 A kérdező kommentje:
Visszaolvastam de nem értem!!! Am meg nem vok beképzelt csak tom h mennyit érek... vagy már az is baj ha vkinek nincs önbizalomhiánya?
2010. júl. 27. 18:05
 48/73 anonim ***** válasza:

"Tom h túl magas a léc de nem igaz h egyetlen egy olyan csaj sincs, aki fölötte van... most adjam lejjebb, és jöjjek össze vkivel aki csak idegesit vagy nem is tetszik? :/ Azt nem akarom, nem is fogom."


Nem tűnsz önbizalomhiányosnak..

2010. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
Mennyit érsz? Belsőre elég bunkó vagy, ezt már néhány mondat után is tapasztaltam..Akor maradt a külső.Küldj egy képet és meglátjuk milyen szépfiu vagy.
2010. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 A kérdező kommentje:
Pfff... jó küldök de nem teszem ide ki! Küldj egy privit és küldök rá képet. Egyébként meg a belsőmmel sincs baj!!! Am egy csomóan azt hiszik h beképzelt vok pedig ez nem igaz :S Csak magabiztos vok, de van mire ennyi.
2010. júl. 27. 18:23
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!