Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy idősebb korukban (40-50) ők a császárok és a nők csak fiatalon érnek valamit?

Figyelt kérdés

Én 25 éves lány vagyok és egy 40-es pasi akinek már van minden egzisztenciája akart tőlem kapcsolatot,házasság,gyerek meg minden. Én végül átgondoltam és rájöttem,hogy 15+ év túl sok és amúgy is nem értem,hogy nem volt még soha felesége,vagy miért nicns gyereke egy férfinek ilyen idősen.

Majd hallottam,hogy azt ecseteli mindenkinek amit oly gyakran hallani itt is,hogy fitalon pasi senkinek nem kell csak 30 felett,mag nők csak 20-as korukban érnek valamit azután meg semmit.


Szerintem ez nagyon nevetséges vélekedés,sok férfinek van ugyanúgy fiatlon baránője akár felesége,baromság hogy keveset érnének. Meg a sztereotípia,hogy a jól kinéző "alfák" bezzeg megcsalják a nőt és csak cserélgetik őket is mára elavult több extrém jóképű ismerősöm 20-as éveiben házasodott..

Szerintem azért 40+ pasi gáz,hogy a "vagyonával" akar megofgni egy fiatal lányt. Azért egy kapcsolathoz sokkal több kell mint a pénzed.

Amikor két fiatal együtt elérhet egy egzisztenciát akkor miért akarna inkább egy időset aki már mindenen túl van?


Tényleg nem értem azokat akik így gondolkodnak és hírdetik,hogy az ideális az,ha idős -fiatallal van.

És úgy tesznek mintha a 35-40 feletti nőknek nem jutna semmi és senki. meg a fiatal fiúknak mintha nem lenne lehetőségük bartnőre...


2020. ápr. 5. 09:55
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

15, mondjuk nem tudom kik azok akik ketten 1 szobát alig tudnak kifizetni??! HOl kik ,2 keresetből?? Lehet,hogy létezik ilyen,de ne ez legyen már a nomrális és átlagos.


2 fiatal,diplomás nagyon nagyon alul számolva is legyen kerssenek CSAK 200 nettot szóval 2x 200 az már 400. Nehogy azt mondd már ,hogy ebből 1 szobt nem lehet kifizetni és évente 1x elmenni nyaralni??Akár többször is,ha erre van igényük.


Nyilván megértem,ha valaki mélyszegénységből jött és nem tanulhatott,verték stb és így fogait összeszorítva elfogadja a bácsi pénzét. Én nem nézem ezt le,de ne ez legyen már az átlag és általános.



Nem voltam vele együtt,3x randiztunk,csak beszélgettünk és nem úgy történt,hogy valami appon levadásztuk egymást ,vagy munkahelyen rám nyomult..sokkal összetettebb több szereplős történet,sokan erőltették ,mert állítólag mi mennyire ugyanolyanok vagyunk.



Amúgy én is multinál dolgozom ,de itt senki ,de senki nem jött össze a gyakornokokkal és ők sem mennek bele semmiféle flörtbe. Az itteni férfiak,nők mind házasok,családjuk van. Alig akad szingli ,maximum a gyakornokok azok,de ők meg mind egyetemisták,mesterre készülnek,okosak,céltudatosak,viszonylag jó fizut kapnak itt..

2020. ápr. 5. 13:13
 22/26 A kérdező kommentje:

17,szerintem beképzeled,hogy azért mennek oda..miből látná a csaj,hogy van házad és eltartod magad?

Meg a mai században miről beszéltek amikor több nő karrierista ,mint a férfiak. Meg sem állnak minimum mester diplomáig. Akkor ezeknek a nőknek nem mindegy?

Ma már nem az van,hogy a nők otthon ülnek és csak a férfi pénzére számíthatnak..

2020. ápr. 5. 13:18
 23/26 anonim ***** válasza:

"17,szerintem beképzeled,hogy azért mennek oda..miből látná a csaj,hogy van házad és eltartod magad?"


Nem szórakozóhelyen ismerkedem, ahol bármi lehet, hanem társaságban (tudják, hogy hol, és mit dolgozom), munkahelyhez kapcsolódó közegben (tudják, hogy milyen beosztásban vagyok), etc...


De mondom, ez nem az én asztalom, viszont vannak haverok/kollégák, akik például nagyon adnak arra, hogy megfelelő kocsival, megfelelő ruhában legyenek minden ilyen helyzetben, és hidd el, az a csaj, aki erre utazik, pontosan tudja, hogy mire érdemes figyelni.



Élvezd a kis életed, pattintsd le a pasit, de kérdezgetni ne minket kérdezgess, hogy miért hiszik a 40-es pasik, hogy összejöhet a 25-29 közötti csaj, hanem azokat a csajokat, akiket ilyen pasi visz munkába, nyaralni, gyakran már az egyetemre.

2020. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

17#igaz régen volt még fiatalon..ezek a kalandok...Öszinte leszek veled már nem is emléxem mikor csajoztam utoljára..Az utolsó kapcsolatom 4évig tartott..utána eldöntöttem ,hogy fix h nem kell többet nekem komoly meg párkapcsolat meg egyéb hlyeségek.

Házasság gyerek kizárt.De szerintem még a valódi nevem is el titkolnám :D

Teljesen megértem az olyan embereket akik elmennek bizonyos nőkhöz bizonyos szolgáltatásért.

2020. ápr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Akihez be lehet költözni, mert nem a szülői házban vagy a kollégiumban él."


Ennyi elég ahhoz egy pasinak, ha nem a Notredámi Toronyőr, hogy egy szép, kedves és intelligens barátnője legyen.

2020. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"aki fiatalon is odatette magát,karrier,külső annak fiatalon miért ne lett volna párja és ebből adódóan felesége,családja?"

Pont azért, mert a karrierre koncentrált, nem pedig biodíszletet játszott a kedves neje "nagy napján".

2020. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!