Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy idősebb korukban (40-50) ők a császárok és a nők csak fiatalon érnek valamit?

Figyelt kérdés

Én 25 éves lány vagyok és egy 40-es pasi akinek már van minden egzisztenciája akart tőlem kapcsolatot,házasság,gyerek meg minden. Én végül átgondoltam és rájöttem,hogy 15+ év túl sok és amúgy is nem értem,hogy nem volt még soha felesége,vagy miért nicns gyereke egy férfinek ilyen idősen.

Majd hallottam,hogy azt ecseteli mindenkinek amit oly gyakran hallani itt is,hogy fitalon pasi senkinek nem kell csak 30 felett,mag nők csak 20-as korukban érnek valamit azután meg semmit.


Szerintem ez nagyon nevetséges vélekedés,sok férfinek van ugyanúgy fiatlon baránője akár felesége,baromság hogy keveset érnének. Meg a sztereotípia,hogy a jól kinéző "alfák" bezzeg megcsalják a nőt és csak cserélgetik őket is mára elavult több extrém jóképű ismerősöm 20-as éveiben házasodott..

Szerintem azért 40+ pasi gáz,hogy a "vagyonával" akar megofgni egy fiatal lányt. Azért egy kapcsolathoz sokkal több kell mint a pénzed.

Amikor két fiatal együtt elérhet egy egzisztenciát akkor miért akarna inkább egy időset aki már mindenen túl van?


Tényleg nem értem azokat akik így gondolkodnak és hírdetik,hogy az ideális az,ha idős -fiatallal van.

És úgy tesznek mintha a 35-40 feletti nőknek nem jutna semmi és senki. meg a fiatal fiúknak mintha nem lenne lehetőségük bartnőre...


2020. ápr. 5. 09:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Mert ebbe kapaszkodnak, de majd nagyot fognak esni.
2020. ápr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%
Az illető férfi gyengeelméjű.
2020. ápr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
24%
Pedig így van.Engem is 40 évesen kezdtek el nézni a nők,érdeklődni felőlem.Még a 20-as korosztály is.Sokkal többen flörtölnek most velem,mint előtte.Pedig átlagos vagyok,egyszerű kétkezi melós. F/44
2020. ápr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%

Amelyik pasas fiatalon is jól néz ki, és karrierre is hajt, az 40-en felül is vonzó lesz a fiatal nőknek. Csak nézz körül itt a gyakorin, itt is folyamatosan azt hangoztatják a nők, hogy "a férfi tartson előrébb az életben", "fel lehessen rá nézni", legyen karrierje, nyújtson anyagi biztonságot, stb. Ezt egy huszonéves srác aligha fogja tudni nyújtani.


Jó, persze aki már fiatalon is ronda, igénytelen és lusta, az 40-en felül sem lesz automatikusan jópasi.

2020. ápr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

3, ebből mennyi az akit tényleg érdekelsz is és tényleg kapcsolatot kezdtek veled? nem csak szexet (maximum)?


4, de aki fiatalon is odatette magát,karrier,külső annak fiatalon miért ne lett volna párja és ebből adódóan felesége,családja? Az nem vár 40 éves koráig ,hogy na majd akkor ő jól kiválasztja a legfiatalabb,legvonzóbb nőt. Szerintem már eléggé késői 40+ gyereket vállalni ..nem mondom,hogy ne tegye az ember,de vajon 55-60 évesen mennyire lesz ereje futkározni a gyerekkel? Azért a legtobb férfi hamarabb meghal már 65 évesen elég rizikó minden nap.

Persze ja vehetjük úgyis,hogy legalább én viszonylag fiatal leszek amikor elpatkol és öröklöm a vagyont...(vicc csak)

Apukám 61 éves most és bár fizikailag még jól van,de azért már jócskán ráncosodik,itt-ott kopasz,teste sem olyan szép látvány pedig sokat mozog, stb..


Azt aláírom,hogy 40+ pasi találhat nőket szexre ,pénzért cserében meg még több szexre,de normális kapcsoaltra nehez.


Miért nem fogadják el,hogy az ideális az ,ha 2 hasonló életkorú személy együtt építi fel az egzisztenciáját?? Ha két diplomás fiatal keres 3-400+400e akkor már simán meg tudnak élni főleg ha szüleik is tudják őket bármivel segíteni..

2020. ápr. 5. 10:24
 6/26 anonim ***** válasza:
86%

Szerinted az ilyennek miért nem volt komoly kapcsolata 40+ koráig? Mert nem alkalmas rá! És most van? Nincs! Mivel még mindig nem alkalmas rá.

Még 5-10 év, és ők is ugyanolyan rohamosan, látványosan kezdenek öregedni, a __velük egykorú__, 50+ nők. Onnantól kapcsolatra esélye sincs.


Csak sokuk fejében torzítja a képet, hogy egy 20 éves, szép prostit bármilyen korban meg tudnak dugni, ha eleget fizetnek. De ennek semmi közé a vonzerőhöz.

2020. ápr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
61%

A 25N+40F nyilván hülyeség, és a pasi álom világban él.



Viszont én is 40 éves férfi vagyok a kb 10 évvel fiatalabb nőknél komoly esélyem van, nem hagytam el magam, van egzisztenciám, simán ismerkedem.



Ellenben a 40 körüli nőismeősök többsége vért izzad, ha nem csak szexet akar (azt kapnak könnyen ők is).



Amúgy meg, a nő barátaim már 18 évesen jól néztek ki, mikor a legtöbb srác még éretlen kisgyereknek látszott mellettük. Miért meglepő, hogy egy 40es férfi jellemzően vonzóbb, mint egy 40-es nő? Később érünk, később indul be a szekér, de tovább tart. Összességében ugyanúgy 10-15-20 sikeres évünk van, csak a nőknél ez kb 16-18 éves korban kezdődik, a férfiaknál meg inkább 30+

2020. ápr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
23%

Magamból indulok ki.


Elég normálisan néztem ki fiatalon, viszont nem voltunk gazdagok. A legtöbb lány ezért semmibe vett, mert nem voltak menő ruháim, később nem volt kocsim, saját lakásom, nem jártam nyaralni,...nem volt miből.


Aztán a diploma után, úgy 30 fele, elértem egy szintet. Lett korrekt lakás, minőségi kocsi, pénz, azaz ÉLET.

Na onnantól, az a lány/nő kategória, aki az előtt le sem köpött, most hirtelen ott lett az ágyamban. És ez az óta is tart, pedig 40+ vagyok.


A nők meg...sajna pokolian kevés a valóban vonzó 35+-os.

A pénztelenség, a sport hiánya, a válás, a pia, a puja, a köcsög férj, a hitelek, és ezek kombináció, rendesen hazavágják őket.


Ráadásul minek kezdenék családalapításba egy 30-40 éves nővel, akinek van 1-2 pujája, miközben sok fiatal, szexy, gyerektelen lány is van?


Ráadásul

2020. ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kérdező: nyugodtan kérdezz rá a kortársaidnál, akik simán beszállnak egy 15 évvel idősebb paso kocsijába, mert BMW, simán elmennek vele nyaralni, mert kifizeti a tengerparti nyaralás árát...



Nem egy 40+ kollégám csinálja (az éves bónusból a rosszabb években is kijön 2x1 hét 2 fő részére tengerparton, és mindig akad egyetemista lány, aki szívesen elmenne nyaralni), és mindig akad rá jelentkező.

2020. ápr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

8, amilyen stílusban írsz nem hiszem,hogy neked valaha lesz családod ,így beszélni??

miért hiszed azt,hogy téged azok a nők most csak a pénzed miatt akarnak? Miért hiszed,hogy azért nem volt baártnőd mert nem voltak menő ruháid??


Egy kapcsolathoz nagyon kevés a pénz! Most is ott tartunk,hogy mert akadnak nők akiket ágyba tudsz vinni ezért azt hiszed potenciális apuka jelölt vagy?


Én érdekes elég sok nagyon jól kinéző 35+ nőt látok. Rengeteget ami azt illeti. és ehhez mérten kevesebb jól kinéző 35+ pasit..

2020. ápr. 5. 11:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!