Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban csak barátkozni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban csak barátkozni akar ez az idősebb férfi?

Figyelt kérdés

A munkahelyem miatt szinte naponta találkozom egy 50 éves férfival. 2 éve dolgozom ott, a legtöbb munkatársammal jól kijövünk egymással, de ezzel a férfival különösen jól elbeszélgetünk, szinte barátok lettünk. Legalábbis úgy tudom, mert néha elbizonytalanodok. Rendszeresen felhív munkaidőn kívül is, érdeklődik hogy vagyok. Messengeren is rendszeresen ír, komolyabb dolgokról is vagy csak egy viccesebb képet küld. A munkahelyen sokszor besegít nekem, holott nem az ő feladata. Kisebb meglepetéseket szokott adni, pl egy szép termosz, gyümölcsök stb. Egyetlenegyszer történt, hogy hirtelen magához ölelt, de mással nem próbálkozott. Mindig tiszteletteljesen viselkedik velem szemben, látom, hogy megkedvelt, de észrevettem, hogy néz rám néha. Mások is megjegyezték már, mennyire ragaszkodik hozzám. Nagyon sokat meséltünk egymásnak az életünkről, én egyfajta apapótlékot látok benne. De ő? Ő meg mintha a lánya lennék? Vagy valami mást is érez? Vagy csak a szexre megy ki a játék, két éve?

30N



2020. febr. 29. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha két év alatt nem próbálkozott, akkor valószínűleg ezután sem fog. Hogy mi zajlik benne, nem tudhatom.
2020. febr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2020. febr. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem letezik ket ev utan, hogy szexre menjen ki a jatek. De az elofordulhat, hogy o irantad ugy is vonzodik, de fegyelmezett es nem esik nehezere uralkodni ezen. Meg o nem kiehezve van rad, esetleg szerelem is. De ha igy marad es ez mindkettotoknek jo, akkor miert ne. Akkor senki mas velemenye nem szamit.
2020. febr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2

Elolvastam a linkelt kérdést, hasonló a szitu, de az én esetemben nem nős a férfi. Ha az lenne, nem is engedtem volna meg magamnak, hogy kötődni kezdjek hozzá. Hiába apáskodik és biztonságérzetet nyújt, a férfit is látom benne. Már nem tagadom magamnak sem, hogy vonzódok is hozzá.

2020. márc. 1. 12:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, lehet hogy ő is ugyanilyen kétségekkel küzd és titkon rád vágyik, csak nem is sejti, hogy kölcsönös is lehetne... Ha jól megvagytok, és nincs senki részéről félrelépés, lehet hogy lassan erre is terelheted a szót.

#2

2020. márc. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
En is hasonlo cipoben jarok, csak ferfikent, es en sem tudom a valaszt a hasonlo elethelyzetre. Elmondom roviden a tortenetemet: 50 eves vagyok, a munkahelyemen majdnem minden nap talalkozok egy 30 eves kolleganovel. Mindig nagyon jokat beszelgetunk, szinte mar baratoknak is mondhatom magunkat. Gyakran hivjuk egymast telefonon, akar munkaido utan is, mert engem erdekel, hogy hogy erzi magat. Messengeren gyakran kuldok neki vicces kepeket es sokat beszelunk azon is. Gyakran viszek neki kisebb ajandekokat, de csak kisebbeket, nehogy tolakodasnak vegye, gyumolcsot stb. Kedvelem es nagyon szivesen magamhoz is olelnem es ez latszik a tekintetemen is szerintem. Azt vettem eszre, hogy egyre jobban ragaszkodok hozza. Szerintetek o mit akar tolem?
2020. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeret adni,jól esik neki talán "bókolni".Egy 50 es pasi azért érettebb nem igazán a szex már az elsődleges.Hasonló vagyok.
2020. márc. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7 köszönöm.

Igazad van, szerintem se a szexre hajt, de mégis úgy érzem néha mintha forrna a levegő. Sokszor rajtakapom, hogy figyel engem. Ha elmegy mellettem, megérinti a karom vagy a derekam, ha beszélgetünk, megsimítja az egyik hajtincsemet. Tegnap történt, hogy kérdezte, tavasszal, amikor jobb idő lesz, egy szabadtéri programban (most nem részletezem) volna-e kedvem vele tartani. Igent mondtam és örült. 30 évesen már van valamennyi tapasztalatom, de elbizonytalanodtam, hogy csak apáskodni akar-e.

Köszönöm a válaszokat, ha valaki még tud hozzászólni, nagyon szívesen olvasnám. :)

2020. márc. 8. 11:16
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Régimódi módon próbál közeledni feléd, a mai nők ezt nem tudják kezelni.

Neked el kellene döntened, hogy mit akarsz tőle, mert a jelek szerint se nyitott, se elutasító nem vagy, csak lebegteted.

2020. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Azóta mi történt?
2020. ápr. 6. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!