Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy idősebb korukban (40-50) ők a császárok és a nők csak fiatalon érnek valamit?

Figyelt kérdés

Én 25 éves lány vagyok és egy 40-es pasi akinek már van minden egzisztenciája akart tőlem kapcsolatot,házasság,gyerek meg minden. Én végül átgondoltam és rájöttem,hogy 15+ év túl sok és amúgy is nem értem,hogy nem volt még soha felesége,vagy miért nicns gyereke egy férfinek ilyen idősen.

Majd hallottam,hogy azt ecseteli mindenkinek amit oly gyakran hallani itt is,hogy fitalon pasi senkinek nem kell csak 30 felett,mag nők csak 20-as korukban érnek valamit azután meg semmit.


Szerintem ez nagyon nevetséges vélekedés,sok férfinek van ugyanúgy fiatlon baránője akár felesége,baromság hogy keveset érnének. Meg a sztereotípia,hogy a jól kinéző "alfák" bezzeg megcsalják a nőt és csak cserélgetik őket is mára elavult több extrém jóképű ismerősöm 20-as éveiben házasodott..

Szerintem azért 40+ pasi gáz,hogy a "vagyonával" akar megofgni egy fiatal lányt. Azért egy kapcsolathoz sokkal több kell mint a pénzed.

Amikor két fiatal együtt elérhet egy egzisztenciát akkor miért akarna inkább egy időset aki már mindenen túl van?


Tényleg nem értem azokat akik így gondolkodnak és hírdetik,hogy az ideális az,ha idős -fiatallal van.

És úgy tesznek mintha a 35-40 feletti nőknek nem jutna semmi és senki. meg a fiatal fiúknak mintha nem lenne lehetőségük bartnőre...


2020. ápr. 5. 09:55
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

9, azt elhisziem,hogy akadnak rá jelentkezők és ,hogy amíg nyaraltatja addig vele van a csaj. De szerinted ez a lány akar vele családot??

Persze,hogy mindig is lesznek és voltak olyanok akik elfogadják az ilyen pénzes ajánlatokat. De ez csak egy szolgáltatás pénzért. Ennek semmi köze ahhoz,hogy hajalndó lenne a nő felvállalni pasijának és vele élni..


Ugyanúgy egy 40-es pénzes nő is simán fizethet 25 éves pasiknak biztos,hogy lenne jelentkező!

2020. ápr. 5. 11:20
 12/26 anonim ***** válasza:

Kérdező: most családról beszélünk, vagy arról, hogy összejönnek? Lehet, hogy nem akar vele családot, bár sok ilyen ismerősöm van, aki családot is alapított a 15 évvel fiatalabb lánnya.


Másrészt sok nő pörgeti ezt az életet (még akkor is, ha te nem), és ők azok, akik amíg fiatalok, és kapósak, addig egy 40-es férfi oldalán utazgatnak a világban, járnak étterembe, élvezik az életet, aztán ahogy öregszenek, és jönnek a fiatalok, rádöbbennek, hogy ugyanúgy lemaradtak a családról, mert ki akar egy olyan nőt?


Szóval ezen a téren megvan a kereslet, és a kínálat is bőven!


Esetedben annyi a különbség, hogy te nem tartozol ebbe a körbe, a pasi meg azt hiszi, hogy igen. Lekoptatod, és kész, nincs ezzel gond, hidd el, van bőven nő, aki miatt joggal hiszi, hogy működni fog.

2020. ápr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Oké, és szerinted, milyen esélye van komoly, tartós kapcsolatra egy jóképű, kockás hasú, nagy farkú srácnak, ha TESCO őr vagy vágóhídi bélmosó, minimálbéren?
2020. ápr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Étterembe és nyarlani a fiatal barátom oldalán is tudok...mindketten dolgozó fiatalok diplomával,normális családi háttérrel. Nem nagy dolog. Nem értem mi többet tudna nyújtani azonkívül az idős,hogy neki már van saját háza ,kocsija ,több spórolt pénze ,mint egy fiatal??



Minimálbéres szépfiú? Nem tudom,gondolom elég sok lányt érdekli azért mert jóképű? De gondolom saját kategóriájában kell keresgélni,mint mindenkinek.

2020. ápr. 5. 11:35
 15/26 anonim ***** válasza:

"Étterembe és nyarlani a fiatal barátom oldalán is tudok...mindketten dolgozó fiatalok diplomával,normális családi háttérrel. Nem nagy dolog."


:D)))))


Nem nagy dolog?!?!?! Tudod, hogy hány embernek nagy dolog ez? Akik egy abérleti szobát (nem a lakást, csak a szobát) alig tudnak kiköhögni, aiknek ruházkodni nincs pénz, nemhogy nyaralni meg éttermezni.


És közöttük rengetegen vannak úgy, hogy a buli, a nyaralás, az étterem, a ruha, a normális lakás kell, de megteremteni nem tudják, vagy nem akarják (például mert nem olyan a családi háttér), ők pedig gyorsan arra az útra lépnek, hogy jöjjön egy pasi, akinek ez megvan.



Multinál dolgozom, minden évben felveszünk a területre vagy 50 gyakornokot, a többi terület még többet, tudod, hogy ebből mennyien fordulnak meg 1-1 olyan kolléga mellett, aki el tudja vinni nyaralni vagy étterembe?

2020. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
70%

Érdekes ,hogy nekem általában akkor volt barátnőm mindig mikor totál csóró voltam :D

Emléxem életem első randijára vittem virágot meg minden lószrt...és végül úgy váltunk el ,h figy nincs egy kis apród buszjegyre? :D Kegyetlen jókat szakadtunk rajta(diákok voltunk és nem is egyetemisták.9ikbe jártam ha jól emléxem.)

Ja igen és össze jöttünk és együt voltunk kb 3évig.

Szóval az h van pénzed meg h elmondhatod h te xy cégnél nem az 5000ik ember vagy hanem csak a 3200dik...igazából csak egy kis segítség.H nőt szerezz..meg ennélkül biztos nem áll szóba veled a nők egy bizonyos rétege..de több rétege van a társadalomnak,és elég sok féle ember van.


Kérdező a kérdésedből az jön le ,hogy azért te is eggyüt voltál a fickóval egy darabig."Én végül átgondoltam és rájöttem,hogy 15+ év túl sok "

2020. ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

"Érdekes ,hogy nekem általában akkor volt barátnőm mindig mikor totál csóró voltam"


És mennyi idős voltál akkor?


Nagyon fiatalon nekem is volt barátnőm, pedig kettőnkenk nem volt annyi pénze, hogy 2 fagyit vegyünk belőle.


Aztán hirtelen a lányok valamikor a gimi végén, egyetem elejé rájöttek, hogy lehet ám olyan pasival is járni, aki kocsival viszi őket a koncertre, és kifizeti az egész estés fogyasztást. Akihez be lehet költözni, mert nem a szülői házban vagy a kollégiumban él.



Akkor jött pár elég rossz év (akkor is voltak kapcsolataim, de azt láttam, hogy 90%-a a lányoknak bizony figyelembe veszi ezeket a tényezőket is, arra a pár % normálisra meg túl sokan hajtottunk.



Aztán dolgozni kezdtem, még mindig nem volt az igazi, de hirtelen 35 éves korom körül fellendült a karrierem. És most látom, ugyanazt, aminek egyetemista korom körül a másik végén voltam, hogy bizony odajön hozzám incselkedni a fiatalabb csajszi egy rendezvényen, mert tudja, hogy van hol laknom, ki tudom fizetni a nyaralását.


Én személy szerint nem erre hajtok, nem ebben utazok, így nem élek a lehetőséggel, de azt látom, hogy nagyon sok férfi igen, és nagyon sok nő ki is használja ezt.

2020. ápr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

#13


Meglehetosen sok! Ha jol nez ki a pasi, a nok sok mindent elneznek neki, pl. azt.is, hogy vagohidi belmoso. Meg van, aki anyagilag segitene is neki.

2020. ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
39%
Mert így van, tökéletes korban vagy családalapításhoz. Amíg a férfiak megdolgoznak az egzisztenciáért, valamint azért hogy vonzóak, tapasztaltak legyenek, addig neked 20-25 éves korodban ez a kelendőség magától jön.
2020. ápr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

15.-re.


PONTOSAN!


De ne feledd, itt a Gyakorin mindenki havi 800-at keres, és már 6 éves korától diákmunkázik, így már 16 évesen vett magának lakást! Ráadásul az egyetem mellett volt 2 állása (NASA és APPLE)havi 22,6M -ért. Így ők fel sem fogják, mit jelen az, hogy "Áramszolgáltató utolsó felszólítása!" vagy amikor nincs pénz kajára a cicának, vagy amikor el kell lopni a tampont a DM-ből, mert még nagyika nem kapott nyugdíjat, hogy adjon. Meg azt sem értik, hogy a valódi életben nem a NASA gyakornoka leszel első évesként, napi 2 órában, 700-ért.


Tudod, PAPABANK tejel nekik.

2020. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!