Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nekem nagyon tetszik de ha a közelébe megyek akkor nagyon rosszul érzem magam :(mert nagyon szeretem őt.de most láttam őt és az egyik barátját köszöntem nekik de mentem tovább egy barátnőmmel voltam.és msn-en írta hogy milyen rendes voltam hogy otthagytam őket.meg hogy ő azt hitte hogy én más vagyok.de rájött olyan vagyok mint a többi.pedig ebben nagyon téved:(és most nem beszélünk.és én szeretem és össze is szerettem volna vele jönni.nem tudom mit tegyek.hogy mit mondjak neki!!??kérlek segítsetek
2010. júl. 25. 16:08
 1/8 A kérdező kommentje:
megpróbáljam azt mondani hogy:találkozzunk és beszéljük meg a dolgokat..én nem fogom sokáig bírni így:(:(::S vagy mit???
2010. júl. 25. 16:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért mondta ezeket mert továbbmentél?:O:O
2010. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de ti baratok vagyrok vagy mi esetleg jartok? megis mit kellett volna mondanod, vagy ritkan talakoztok, hat jo hogy nem te mesz oda hozza, o bele halt volna ha o szolt volna hozzad? Kerdezd meg tole. kerd meg azt is hogy most mi a gond? en meg veletlenul sem konyorogj neki...!!
2010. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen..:(és most msn-en se tudok vele beszélni mert mindig mikor írok neki valamit annyit mond hello.:Sés áhh és ezért ítélt meg így mert tovább mentem .és pedig mondtam neki hogy inkább vele lettem volna mint a bnőmmel.de ha a bnőmmel jöttem le nem akartam faképnél hagyni.és ezért ezeket mondta.:S
2010. júl. 25. 16:21
 5/8 anonim ***** válasza:

nemgondolta hogy ilyen vagy?????

hogy köszönsz és továbbmész???

ez szörnyűű!

legközelebb ne köszönj neki.

2010. júl. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ha bármit írok neki talán elolvassa és azt írja hello.:S pedig csak a barátnőm miatt nem mentem oda mert a bartátnőm nem akt oda menni:(
2010. júl. 25. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:

mit foglalkozol egy ilyen hülyegyerekkel?

p*csába.

lehet vagy 15-16éves.

2010. júl. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnos 18 lesz januárban..és mégis így viselkedik pedig én csak 15 vagyok..de úgy volt hogy lehet valami közöttünk.és erre ez történt:(
2010. júl. 25. 17:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!