Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tényleg ennyire kényelmetlen a gumi?

Figyelt kérdés

Már a sokadik kérdést olvasom amiben vagy az illető (általában nő) kifejti hogy az új pasija szerint a gumi rettentően kényelmetlen és nem lehet úgy szexelni, nem jó stb vagy férfiak írják ki hogy mennyire pocsék..

Na most en nő vagyok de nem akarom elhinni hogy manapság tényleg ennyire kényelmetlen legyen ,pláne hogy mennyien használják és az egyik legelterjedtebb és legbiztonságosabb (nyilván minimális esély mindig van teherbeesésre) védekezési módszer.

Tenyleg ennyire rossz vagy ez csak manipuláció egyes férfiak részéről?

(Gondolom nyilván kenyelmesebb gumi nélkül de nem tudom elhinni hogy ennyire rossz legyen).


2020. jan. 9. 19:54
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs vele bajom csak nem tudom használni, így ha felrakja a "helyére" akkor jó, de én nem tudom, túl nagy kézügyességet igényel.
2020. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!