Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tényleg ennyire kényelmetlen a gumi?

Figyelt kérdés

Már a sokadik kérdést olvasom amiben vagy az illető (általában nő) kifejti hogy az új pasija szerint a gumi rettentően kényelmetlen és nem lehet úgy szexelni, nem jó stb vagy férfiak írják ki hogy mennyire pocsék..

Na most en nő vagyok de nem akarom elhinni hogy manapság tényleg ennyire kényelmetlen legyen ,pláne hogy mennyien használják és az egyik legelterjedtebb és legbiztonságosabb (nyilván minimális esély mindig van teherbeesésre) védekezési módszer.

Tenyleg ennyire rossz vagy ez csak manipuláció egyes férfiak részéről?

(Gondolom nyilván kenyelmesebb gumi nélkül de nem tudom elhinni hogy ennyire rossz legyen).


2020. jan. 9. 19:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem rossz, teljesen élvezhető a szex óvszerben is.
2020. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
63%

Nem rossz egyáltalán... Inkább azt mondanám, hogy nélküle túl jó! :D

Nagy a különbség.

2020. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
69%

A páromat az átlagnál nagyobb méretekkel áldotta meg a sors, de még ő se sír soha, hogy kényelmetlen. Mert nem az. Van már szuper vékony amit alig érzel.

Volt amúgy egy kutatás, hogy leginkább azért nem szeretik a férfiak mert nagy rájuk, direkt kicsit venni meg ciki. De a nagy része leginkább hiszti.

2020. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
34%
Nekem nagyobb a méretem, és igen, szorít, alig érzek valamit. Ez egyéni. Ettől függetlenül alkalmi kapcsolatban mindig használom.
2020. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
60%
Manipuláló kutya aki azt hazudja, hogy rossz úgy a szex.
2020. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
71%
Nőnek sem ad olyan intenzív érzést, sokkal jobb anélkül, de hát ha nem akar az ember bogyókat szedni amitől fejfajása és mellfeszülése lesz és a fertőzésektől is fél akkor ez van. Nem szeretet kérdése.
2020. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
58%
Nagyon sok itt a szűz :D
2020. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként az a durva, hogy mikor fog. gatlót szedtem annyira sz@rul voltam tőle, hogy mindenhoz volt kedvem, csak szexhez nem, szerintem a libidót is lenyomja rendesen. Ezért jobb a gumi.
2020. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
34%

Inkább csak nagyon szűk. És használhatatlan, mert darabokban van, mire sikerülne annyira "széthúzni", hogy beleférjen aminek bele kell.


És nem vagyok óriás pocsu, (vastag igen), de attól még úgy nem jó ez, ahogy van. És az a vicces, hogy hosszra némelyik már túl nagy is lenne, de még akkor is túl szűk. Komolyan, milyen gagyi minőség már ez?

2020. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Amúgy én mindenkit felpontoztam nem tudom ki az aki nem bírja elvisleni mások véleményét:D

Jöhetnek még vélemények!

2020. jan. 9. 20:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!