Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tényleg ennyire kényelmetlen a gumi?

Figyelt kérdés

Már a sokadik kérdést olvasom amiben vagy az illető (általában nő) kifejti hogy az új pasija szerint a gumi rettentően kényelmetlen és nem lehet úgy szexelni, nem jó stb vagy férfiak írják ki hogy mennyire pocsék..

Na most en nő vagyok de nem akarom elhinni hogy manapság tényleg ennyire kényelmetlen legyen ,pláne hogy mennyien használják és az egyik legelterjedtebb és legbiztonságosabb (nyilván minimális esély mindig van teherbeesésre) védekezési módszer.

Tenyleg ennyire rossz vagy ez csak manipuláció egyes férfiak részéről?

(Gondolom nyilván kenyelmesebb gumi nélkül de nem tudom elhinni hogy ennyire rossz legyen).


2020. jan. 9. 19:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
91%
Nekem sajnos nem jó, mert dörzsöli a makkot és fajdalmas lesz egy idő után a közösülés vele. Próbáltam egy párat, és van amivel picit jobb, de sajnos teljesen nem szünik meg vele ez a probléma.
2020. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
83%
Azoknak akik szorit... Esetleg vehetnenek a méretüknek megfelelo gumit...a standard az 52 de van ennel nagyobb is ami meg nem lotyog es nem feltetlenul xl.
2020. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Bence_ ***** válasza:
85%
Nagyon ritkán dörzsöl de 95%-ban jó, a szex élvezése fejben dől el, szeretem.
2020. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
79%
Inkább a gumi, mint a bogyó. Nem hiszem el, hogy egy kis gyakorlással, tapasztalással ne lehetne óvszerrel is élvezetes a szex. Nekem sajnos foggátló nem volt opció egy idő után: libidó nulla, depressziós tünetek, migrén, gyakoribb fertőzések. Gumival kezdetben nehezebben ment, de odafigyeléssel hozzászoktunk és azóta semmi probléma. Sőt, az is kellemesebb, h. egy reggeli akció után, nem folyik egész nap a cucc belőlem, mint anno.
2020. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
27%
Annyira bírom, amikor nők jobban akarják tudni, mit is éreznek a férfiak. Hát bizony tudjátok meg, hogy az égvilágon SEMMIT, csak análban. Úgyhogy hamar lelankadok így, és rövid időn belül elmegy a kedvem az egésztől. Azt meg nem tudom, hogy képzelitek, hogy ezt bárhogyan is lehetne "gyakorolni". Köszi, de szerencsére az életben sokkal normálisabbak a nők, megértik ezt és nem akarják rám erőszakolni a gumit.
2020. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
26%
pocsék.
2020. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
85%
Volt amikor azert csinaltuk gumival mert vna olyan amin vannak kis izgato cuccok es az exem nagyon elvezte. En szemely szerint inkabb gumit huzok minthogy felmeruljon az hogy gyerekem legyen. Teny es valo hogy gumi nelkul jobban szeretem, de annyit nem er hogy kockaztassak. De hat minden korba lehet gyereket csinalni es csinalnak is, szoval a kerdes nem az hogy gumi nem gumi hanem hogy ki az aki vedekezik a kapcsolatban, mert valakinek muszaj.
2020. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
24%
Nőként is utálom, teljesen más (sokkal rosszabb) úgy a szex.
2020. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%
Nélküle spriccelnelek tele. Sosem hasznaltam gumit. Exeim tabiztak.
2020. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
32%
Az érzés is rossz de a legrosszabb hogy megöli a szex természetességét. Kicsomagolni, felhúzni, odafigyelni hogy csusszon le stb..nagyon megtöri az izgalmat.
2020. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!