Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tényleg ennyire kényelmetlen a gumi?

Figyelt kérdés

Már a sokadik kérdést olvasom amiben vagy az illető (általában nő) kifejti hogy az új pasija szerint a gumi rettentően kényelmetlen és nem lehet úgy szexelni, nem jó stb vagy férfiak írják ki hogy mennyire pocsék..

Na most en nő vagyok de nem akarom elhinni hogy manapság tényleg ennyire kényelmetlen legyen ,pláne hogy mennyien használják és az egyik legelterjedtebb és legbiztonságosabb (nyilván minimális esély mindig van teherbeesésre) védekezési módszer.

Tenyleg ennyire rossz vagy ez csak manipuláció egyes férfiak részéről?

(Gondolom nyilván kenyelmesebb gumi nélkül de nem tudom elhinni hogy ennyire rossz legyen).


2020. jan. 9. 19:54
1 2 3 4
 21/31 LazyJones ***** válasza:
100%
Éveken át használtam gumit, baromira rossz volt. Egy ideje annyira idegenkedem tőle, hogy a gumival való bárminemű próbálkozás kb azonnal véget is vet minden fajta szexnek. Tudom, hogy ennek nagyrészt a fejemben van az oka, de szerinted mennyire lehet rossz érzés az, ami ekkora nyomot hagy valakiben?
2020. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
89%

#15 Én meg annyira bírom, hogy azért mert te nem érzel semmit, akkor azt hiszed hogy az összes férfi sem. Nem mindenki ki tud szexelni gumiban, azt is megkell szokni/tanulni, de egyszerűbb azt mondani hogy nem megy meg hogy lelankadsz.


Jó neked hogy nem akarják rád erőszakolni a gumit, de vajon te sem erőszakolod rá a nőkre a tablettát?

A fogamzásgátlónak egy csomó mellékhatása van és nem csak egy kis időre, akár az egész életét megváltoztathatja egy nőnek... neked a gumitól nem lesz semmi bajod. Az hogy lelankadsz meg hogy nem érzel semmit, fejben dől el. Ha akarod élvezni, akkor élvezni fogod.. ha nyavalyogsz mert gumi van rajtad meg már eleve úgy állsz hozzá hogy hu de szar lesz, akkor persze hogy szar lesz..

Elhiheted hogy a nőknek sem ugyanolyan gumiban, de inkább ne érezze annyira, minthogy a fene tudja milyen betegségei legyenek..

De persze az nem számít, csak te élvezd teljes mértékben a szexet...


Én nem bírnék elviselni ilyen önző embert, valamint szerintem ez egyátalán nem férfias hozzáállás.

2020. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Tényleg. Az ultra skin még tűrhető, kicsit a bordázott is, de a többi kényelmetlen és jóval kevésbé érezni azt, amit kéne. Az ultra skin meg elég sokszor szakad...

Eddig az összes lány, akivel lefeküdtem azt mondta, hogy nekik is jobb érzés nélküle, mint gumival. Nem igazán értem, hogy írhatják páran, hogy nincs különbség, amikor konkrétan direkt próbálják az óvszergyártók a reklámjaik egy részében előadni, hogy még természetesebb az érzés és hasonlók. Ha nem lenne kényelmetlen, akkor vajon miért lenne pl. az ultra skinnek is külön reklámja?


#22: Ez a fejben dől el szöveg, amit írtál pont olyan, mint amikor egy férfi lerendezi az egészet 2 perc alatt és azt mondja, hogy a nőnek is ugyanannyi ideje volt... Ne viccelj már. Ha akarod élvezni, akkor élvezni fogod? Aham, ilyen egyszerűen megy nálad az anál is?

2020. jan. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
2%

22: Én meg egy ilyen erőszakos sárkányt nem bírnék elviselni, mint te. Te vagy egyedül, aki bármit is a másikra akar erőszakolni, még így ismeretlenül is, kímélet nélkül. Ezért ez a heves, manipulatív vagdalkozás, amiben tanárnő szerepből dorgálod a rossz kisfiúkat, meg kérdőjelezed meg a másik férfiasságát.

Ne zavarjon, hogy rajtam kívül még vagy 5 férfi nyilatkozott ugyanígy! De mondom, a valóságban a nők sokkal normálisabbak, mint az itteni militáns gumiellenes szekció. Nekem konkrétan egy nő volt az életemben, aki ragaszkodott hozzá, de ő is addig, ameddig nem iratta fel a tablettát. Biztosan nem vergődnék senkivel, aki csak így mer szexelni, az keressen olyat, akinek van ehhez elég türelme meg vágya.

2020. jan. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
83%

#23 Nem, én alapból szeretem az anált.

#24 Nem fogod fel... neked nincs veszteni valód, ha gumit húzol.. ellenben egy nőnek nagyon is sok van ha tablettát szed. Abba nem gondolsz bele, hogy elméletileg akit szeretsz, annak bármi baja lehet a fogamzásgátlótól? Ez tényleg nem számít semmit?

Nem a szex a lényeg itt... hanem hogy kockáztatja az egészségét..

Ezt nem akarod meghallani. Mondjuk nem is csodálkozom, a legtöbb nő sincs tisztában a fogamzásgátlóval, nem ám a férfiak..

2020. jan. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Rockarc ***** válasza:
85%

A gumi nem elvezeti kerdes, hanem fogamzasgatlasi. Ha mashogy biztositott, akkor nem kell gumi. Ha nem, akkor meg kell es kesz. Szedjen elete vegeig az is gyogyszert, aki rakenyszeritene a masikra. Sok no meg igy is inkabb eszi a tablettat, mert nem bizik teljesen a gumiban sem. Nem a gumi kerdes alapjan valasztok baratnot magamnak, es nalam sosem volt valook.


43F

2020. jan. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem az.
2020. jan. 10. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
64%
Én nőként mondom, hogy baromira kényelmetlen
2020. jan. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a gumi egetett és hirtelen tamadt otlettol elkezdtem latexmenteset hasznalni.Megoldotta a problemat. A mostani parom mar az elejetol elkezdte mondabi h ah de jo lenne gumi nelkul meg de szeretne bennem elmenni. Mivel a kapcsolat elejen voltunk mondtam neg varjunk vele,anno a tabletta fejfajast okozott,mellfeszulest de a legrosszabb h megolte a libidomat. Ha meg epp volt kedvem,amikb sose volt,kbmindig vmi fertőzéstől szenvedtem. Végül kivaltottam a gyurut. Es akkor elkezdett tiltakozni h o nem akart semmite rákényszeríteni. Annyi tortent csak h utanaolvasott a lehetséges mellekhatasoknak ami trombozistol kezdve, hanyingeren at depresszioig minden lehet. A gyűrű nem olyan durva mint a tabi volt de faj tőle a mellem, sztema libidomra is kihat es semmi kivalto ol nelkul is ingadozik a hangulatom neha

Azota volt egy fertőzésem is. Szoval vessük mar ossze hogya ffi elvezete vs a no egeszsege, elevezete, kedve stb.

2020. jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Annyira szeretném ezeket első randi előtt tisztázni, hogy ne legyen az, hogy beleszeretek valakibe, aki "úgy tele akar gcizni". Már bocsánat.


De amúgy mindig ilyen kérdések jutnak eszembe, mikor az incelek kérdéseit olvasom. Hogy tegyük fel, összejönnek egy nővel de az nem "hajlandó" gumi nélkül szexelni... tehát sokan azt hiszik, hogy elég, ha van barátnő, tovább már nem gondolják, hogy mi van, ha van barátnőm, de nem csinálja meg ezt meg azt.

2020. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!