Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kényelmetlen óvszer esetén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényelmetlen óvszer esetén milyen fajtája váltsak?

Figyelt kérdés

Szóval a gond az, hogy amikor felhelyezem az óvszert, a péniszemen az előbőr hátra van húzva, ahogy kell. De amint behatolok, a gumiban az ismét előre csúszik, vissza "alapállapotba" és onnantól nem sokat érzek az egész dologból. Mivel a gumin belül ez nem igazán tud mozogni csak előrefele, így a vákuum/kohézió miatt ott is marad és onnantól élvezhetetlenné válik a dolog.

A kérdésem: lehet hogy én vagyok béna és rosszul helyezem fel, vagy érdemes lenne kipróbálni több, más fajtát is? És ha igen, akkor nektek melyik vált be? Én a következőket próbáltam, mindegyiknél hasonló gondom volt:

Durex real feel, durex ultra thin (52-56mm).


Válaszokat előre is köszönöm.

U.i.: körülmetéltetni nem szeretném magam, voltam már dokinál más kapcsán, és szerinte minden egészséges.

19/f



2015. dec. 25. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
MySize óvszer..különféle méretben kapaható :D
2015. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a Durexben meg találtam a tökéletest.

Mutual Pleasure (szinte fekete doboz, de rózsaszínes zöldes szivárvány van a dobozon.Szerintem ez megfelelő

2015. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szúrj a gumi végére egy lyukat, hogy ne legyen vákuum. :-)


Komoly tippem nincs. Próbálj ki minél több fajtát. Ha találsz megfelelőt, akkor mázlid van.


Keress egy tartós partnert, nősülj meg és nem lesznek ilyen gondjaid. Eleinte azért mert gyereket kell nemzened, majd, ha ez megvolt, akkor azért mert nem lesz szexuális életed feleségeddel.


Nekem cukorbetegség miatt fitymaszűkületem lett 10 éve. Meg lett műtve. Nagyon profi urológus csinálta. Nem metélte le teljesen, csak megrövidítette. Azóta intim életem is jobb lett. Talán egy ilyen jellegű műtét neked is segítene.

2016. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!