Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elvárnád illetve elvárod e a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárnád illetve elvárod e a párodtól, hogy hormontartalmú fogamzásgátlót szedjen, mert neked kényelmetlen az óvszer?

Figyelt kérdés

A krémek,kúpok meg nem igazán a biztonságukról híresek


És ha a kérdésre igen a válasz,tisztában vagy e a lehetséges mellékhatásokkal és a gyógyszer hatásmechanizmusával ?


2013. febr. 13. 14:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
persze és mellé még a kutyát is kirakatnám veled,mert nekem úgy tetszik.
2013. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem várom el, mert sportol és állandóan figyel a súlyára, ezektől meg felborul a szervezete.
2013. febr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
18%
Igen. Gumi arra jó hogy ha fűvel fával össze fekszel és nem tudod hogy szed-e tablát akkor biztonságba legyél, de a csajodat ne abban kelljen már dugnom.
2013. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

Én nő vagyok, így egy kicsit visszafele válaszolok. Nem szedek tablettát és, hogy őszinte legyek nem is akarok, de azzal tisztában vagyok, hogy a mai fog.gátlók már nem olyan lórúgás hormonok, mint régen voltak. Tehát jó eséllyel nem fogsz meghízni 120 kilósra és nem leszel csupa szőr sem.


Ha valaki kötelez rá, az már régen rossz. Egy pillanatig sem hagynám, hogy valaki ELVÁRJA ezt tőlem, de ha úgy alakul és egy hosszútávú kapcsolatról van szó, valószínűleg megpróbálnám szedni.

2013. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem és soha nem is vártam el. 20 éve gumival védekezek, hosszútávú kapcsolatban is.
2013. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
tőlem sem várta el senki, komoly kapcsolatban is gumival, ill. megszakítással védekeztünk
2013. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont a barátom a barátom ellenzi, nem engedi, hogy gyógyszert írassak, inkább óvszert használ.
2013. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én azt várnám el, hogy ne szedje. Ne terhelje a szervezetét felesleges vegyületekkel. Nekem az a fontos, hogy egészségesen éljen (éljünk) :)
2013. febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem leszel csupa szőr,csak én pl migrénes lettem tőle, meg utána fél évig nem volt normális menstruációm . Az egyik barátnőm meg mélyvénás trombózist kapott,a másiknak viszeres lett a lába. És ezek nem 2x évvel ezelőtt történtek ,hanem 3-4 éven belül ...

De mindegy is,most nem ez a kérdés.

2013. febr. 13. 14:20
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem várja el, de szedem. Vagyis használom, mert inkább hüvelygyűrűt használok, mint tablettát.

Különben nálam semmi mellékhatása.

2013. febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!