Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elvárnád illetve elvárod e a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárnád illetve elvárod e a párodtól, hogy hormontartalmú fogamzásgátlót szedjen, mert neked kényelmetlen az óvszer?

Figyelt kérdés

A krémek,kúpok meg nem igazán a biztonságukról híresek


És ha a kérdésre igen a válasz,tisztában vagy e a lehetséges mellékhatásokkal és a gyógyszer hatásmechanizmusával ?


2013. febr. 13. 14:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
#20: 20 év szex, kb. három tucat partner - leghosszabb 15 éves kapcsolat - és három gyerek után lehet, hogy nem csak marokmarcsát ismerem :-P
2013. febr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nőként gyűlölöm a gumit. Egyszerűen másképp érzem a partnerem, és én igenis élvezem azt, amikor bennem megy el.

Nagyon hosszú időn át szedtem hormonális fogamzásgátlót (mellékhatások nélkül), majd abbahagytam (szintén mellékhatások nélkül), szültem és most újra szedem. Vagyis én is Nuvaringezek, szóval nem szedem, hanem használom.


Szóval az óvszer NEKEM kényelmetlen, és nem a partneremnek.

2013. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerencsére nekem kétszer is sikerült olyan férfit kifognom, aki nem várja el.

De megmondom őszintén, hogy ha nem lenne hajlandó óvszert húzni (és nem találnák más, hormonmentes és gumimentes megoldást), akkor nem hiszem, hogy tartós lenne a kapcsolat.

A párom kedvéért (mert hát azért szeretnék neki még nagyobb örömet) kipróbáltuk a Pharmatxet (megszakítással együtt szerettük volna alkalmazni). De nem jött be sajnos, nagyon csípett.


És persze az könnyen beszél, akinek semmi gondja a tabival. Örüljenek neki, szerencsések.

Sajnos sokan megszenvednek vele. Egyik ismerősömnek a mellében lett daganat, a másiknak migrénje lett, a harmadiknak a teje kezdett el folyni, és abbahagyás után fél évvel is összevissza vérzik, holott tabi előtt tökéletes 28 napos ciklusa volt. Aztán volt még valakinél libidócsökkenés, másnál pedig tüdőembólia. Majdnem belehalt. Mellékesen megjegyzem, hogy Leiden mutációt szoktak nézni (azt is csak akkor, ha volt trombózis a családban -nála nem volt-, mivel nem fizeti másképp a TB), de neki protrombin mutációja volt. Szóval hiába küldték volna el Leiden vizsgálatra.

Az összes véralvadási problémát meg nem lehet kivizsgálni mindenkinél, mert többszázezer forint lenne.

2013. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!