Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, még NEM volt magömlésem.


Minap éppen maszturbáltam, de annyira hogy már fájt és lüktetett a péniszem(nagyon király érzés:D), és el kezdezdett folyni egy fehéres átlátszós,ragadós és szagtalan anyag.

Mi lehet az?


2010. júl. 16. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Előnedv.
2010. júl. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ééés az miez?O_O
2010. júl. 16. 08:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát..én nem vagyok pasi, de ha lüktetett , akkor nem az volt a magömlése? Mármint ha az a fehér átlátszó lüktetett ki belőle:)
2010. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem mert kevés jött...De azért kösz... :D
2010. júl. 16. 09:07
 5/7 anonim válasza:
Én sem vagyok pasi. De úgy tudom az előnedv aza váladék ami a magömlés előtt távozik az ondó csőből és ez is tartalmaz hímivar sejtet. És ha már ilyened jön, szerintem magömlésednek is kéne lennie. De 8.-ban tanuljátok......
2010. júl. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Attila_Z ***** válasza:
Valószínű, hogy előváladék volt, amit láttál. Egyébként az már nem normális, ha konkrétan fájdalmat érzel. Akkor már túl vagy azon a részen, amit élvezni kellene. Egyébként szerintem ne zavarjon, hogy még nincsen magömlésed, de a ritmikus izom-összehúzódások után érdemes abbahagyni.
2010. júl. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem szószerint "fáj".Hááát...Nem is tudom hogy hogy magyarázzam el...mind1.


Azért kösz mindenkinek!

2010. júl. 16. 14:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!