Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki keres itt társat? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki keres itt társat? Milyen társkereső oldalak vannak?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, hogy ide írok, de már végső elkeseredésemben teszem. Mindenhol, de tényleg mindenhol megpróbáltam már. Csak olyanokkal futok össze, akik egyből "szo.pok-b@.szok" kategória, vagy röhögnek azon, amit szeretnék, pedig nem nagy dolgok. Csak normálisan szeretnék élni, úgy, mint ahogy nem is olyan régen még természetes volt a tisztesség, a tiszteletadás, az udvarlás, a másik utáni vágyakozás.

Vallásos vagyok, római katolikus, 24 éves lány. Sok helyre járok, de így se sikerült. A vallásos társkeresőn sincs senki, vagy csak jóval idősebbek. Én 25-35 közöttit szeretnék. Mivel egyetemista vagyok, egyetemistát vagy diplomást keresek, mert tapasztalatom, hogy a férfiak hamar kisebbrendűségi érzésben kezdenek el szenvedni egy náluk magasabb végzettségű mellett. Én okot biztos, hogy nem adok rá, de ahány szakmunkással, érettségizettel eddig ismerkedtem, mind elkezdte nekem vágni a diplomát meg a diplomásokat, mintha kötelező lenne. Ez ráadásul hatalmas bunkóság is, mert pl egy autószerelőnek én se kezdem el szapulni az autószerelőket.

Szóval intelligens, komoly, megbízható társat keresek. Remélem, ez nem olyan nagy kérés. Vagy ha ismertek még komoly társkereső oldalakat a:


-randivonalon

-istentiszteleten

-páratlan.hu-n

-love.hu-n

-kereszténytárskereső.cc.hu-n


kívül, akkor azt is megköszönném. Remélem, nem törölnek, nem akarok én semmi rosszat, csak el vagyok keseredve.


2010. júl. 15. 16:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 A kérdező kommentje:
*eljársz
2010. júl. 15. 18:20
 72/77 anonim ***** válasza:
te válogatsz! én pl azért nem tudok összejönni egy lánnyal sem, mert foggalmam sincs, hogy kellene elkezdeni.(mindamellett undoritó személyiségem miatt senki sem szeretne belém, testileg meg annyira átlagos vagyok, hogy nem mászik rám senki) TE viszont egyszerüen csak válogatós vagy.összességében ennyi.
2010. júl. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 A kérdező kommentje:
Hát nem is jó akárki egy életre.
2010. júl. 15. 18:39
 74/77 anonim ***** válasza:
Én is merek olyan párt, ahol szintén a lány nagyon vallásos, a fiú pedig egyáltalán nem és már 3 éve együtt vannak. A srác elfogadta, hogy a lány minden vasárnap megy templomba, és minden pénteken találkozik az apácákkal akikkel gitároznak. És a lány is elfogadta, hogy a srác ha nem muszáj nem megy templomba Szerintem minden kompromisszum kérdése.
2010. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:

Először is, elég szomorúnak tartom, hogy vallási vitába torkollott ez a topic, főleg azért, mert úgy gondolom, hogy eredménye az biztosan nem lesz. Nem értem, miért gondolja néhány ember, hogy majd az internetet felhasználva kibillentenek egy vallásos nőt a hitéből, de egyáltalán, miért lenne ez jó nektek? Mielőtt elkezdenétek anyázni, hogy ez is biztos egy "hülye katolikus", elmondom, hogy igen az vagyok. Nem tartom magam megrögzötten vallásosnak, de hiszek Istenben és elfogadom parancsolatait, tanításait, s aszerint próbálok élni. Bocsánatot kérek az offért, de ez most kikivánkozott belőlem.


A Kérdezőnek meg azt tudom javasolni, hogy próbáljon vallásos baráti körökbe eljárni, bekerülni, ahol sok másik értékes embert ismerhet meg. Na és persze fel a fejjel, biztos vagyok benne, hogy meg fogja találni azt, akit keres! :)

2010. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:
Eleve ítélkezel az emberek felett..(kommentjeid alapján)biztos h annyira Isten hívő ember vagy??
2010. júl. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 BatorK válasza:

Bár lassan három éve, hogy senki nem szólt hozzá a témához, mégis teszek egy próbát és megkérdezem, hogy a kérdés írója végül sikerrel járt-e? :)


A magam bőrén érzem, hogy mennyi akadályba ütközik ha hívő római katolikus keresztényként a saját környezetében nem talál társat valaki (a magam vonatkozásában hívő =/= hibátlan).


Hasonló cipőben járóknak (Budapest közelében) Pál Feri atya keddi szeánszait tudom ajánlani a Millenáris parkban, ott elég sokan vannak ahhoz, hogy ismerkedni lehessen. :) Ezt most látatlanba ajánlom, mert én nem jártam még ilyen előadáson, de amit hallottam és olvastam róluk az biztató, ártani semmiképpen nem árthat :)


A társat kereső keresztényeknek még annyit szeretnék mondani, hogy nem szabad csüggedni. Nem szívatásból születtünk a világra és nem is azért, hogy sodródjunk, vagy bánkódjunk benne. Odafönt is tudják, hogy "nem jó a férfinak/nőnek" egyedül. Nem hiszem, hogy ha a "mindennapi kenyerünket" említjük, ne volna szabad egy kicsit erre a témára is gondolni :)


Még annyit, hogy volt egy kommentelő, aki "felsőbbrendűnek" nevezte a keresztényeket. Én inkább gazdagabbnak mondanám. Aki hisz, annak "egy Istennel" többje van. Ráadásul olyannal, aki az egész világot teremtette, minden tekintetben fölötte áll annak és mégis számon tartja és gondozza valamennyiünk életét.


A keresztények a házasságkötéskor esküvel nyilvánítják ki, hogy ennek az Istennek a rendelése szerint, mindenféle bajban halálukig szeretetben tartanak ki egymás mellett. A házas felek a hátralévő életüket adják egymásnak (ez több annál, mint egy pillanat műve alatt meghalni valakiért!).


Ha így is lehet családot alapítani, akkor miért érnénk be kevesebbel? :)

2013. ápr. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!