Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki keres itt társat? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki keres itt társat? Milyen társkereső oldalak vannak?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, hogy ide írok, de már végső elkeseredésemben teszem. Mindenhol, de tényleg mindenhol megpróbáltam már. Csak olyanokkal futok össze, akik egyből "szo.pok-b@.szok" kategória, vagy röhögnek azon, amit szeretnék, pedig nem nagy dolgok. Csak normálisan szeretnék élni, úgy, mint ahogy nem is olyan régen még természetes volt a tisztesség, a tiszteletadás, az udvarlás, a másik utáni vágyakozás.

Vallásos vagyok, római katolikus, 24 éves lány. Sok helyre járok, de így se sikerült. A vallásos társkeresőn sincs senki, vagy csak jóval idősebbek. Én 25-35 közöttit szeretnék. Mivel egyetemista vagyok, egyetemistát vagy diplomást keresek, mert tapasztalatom, hogy a férfiak hamar kisebbrendűségi érzésben kezdenek el szenvedni egy náluk magasabb végzettségű mellett. Én okot biztos, hogy nem adok rá, de ahány szakmunkással, érettségizettel eddig ismerkedtem, mind elkezdte nekem vágni a diplomát meg a diplomásokat, mintha kötelező lenne. Ez ráadásul hatalmas bunkóság is, mert pl egy autószerelőnek én se kezdem el szapulni az autószerelőket.

Szóval intelligens, komoly, megbízható társat keresek. Remélem, ez nem olyan nagy kérés. Vagy ha ismertek még komoly társkereső oldalakat a:


-randivonalon

-istentiszteleten

-páratlan.hu-n

-love.hu-n

-kereszténytárskereső.cc.hu-n


kívül, akkor azt is megköszönném. Remélem, nem törölnek, nem akarok én semmi rosszat, csak el vagyok keseredve.


2010. júl. 15. 16:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 A kérdező kommentje:

Egyrészt: én teológiára jártam.


Másrészt: az első diploma nem fizetős, még a pénzre se lehet fogni.


Harmadrészt: a :P-vel aposztrofált válaszok nagyon komolyak, tényleg.


Negyedrészt: olyanokat jelent itt ki egyik-másik válaszoló Istenről, amiről halvány gőze nincs.


Ötödrészt: még mindig nem teológiai vitáért jöttem, tehát ne fulladjon abba. Köszi.

2010. júl. 15. 17:31
 42/77 anonim ***** válasza:

"Közös világnézet nélkül pedig nem lehet házasodni"

És ezek után Gyakorikérdésekre jössz társat keresni, nemáá!

2010. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:

"olyanokat jelent itt ki egyik-másik válaszoló Istenről, amiről halvány gőze nincs."


A lényeg, hogy te tudod a tutit, mert Rk teológus vagy :) Már bocs :)

2010. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:

Vagy változtass a nagy igényeiden, vagy szüzen fogsz meghalni. Vagy ha valami csoda folytán találnál olyan embert amilyen kell neked, azzal tuti valami baj van...

Egy józanul gondolkodó 26 éves srác.

2010. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 A kérdező kommentje:
17:35! Leírtam, hogy már szinte mindenhol voltam (a való életben is). Mindenhol csak azt írták-mondták, hogy miért pont ide, miért pont oda, ide ne, oda se! De akkor hova? Azt írd már nekem! Nagyon megköszönném!
2010. júl. 15. 17:38
 46/77 anonim ***** válasza:
nem vagy néha magadnak is egy kicsit tulzás?,elnézést a kérdésért?
2010. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 A kérdező kommentje:

Kedves 26 éves srác! Ha a "józanság" nálad az istentelenséget jelenti, akkor köszi, de nem változtatok az "igényeimen" (hú, de nagy igények). Istent nem adom, vele kell tudni házasodni, nem nélküle.

Na meg nézd meg a sok keresztény családot. Szóval nem lehetetlen. Talán nekem is sikerül egyszer.

2010. júl. 15. 17:40
 48/77 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál-e, hogy körülnézz a többi hívő között? Kizártnak tartom, hogy mindegyikük ilyen problémával küzd amivel te. Következtetés: veled van a gond. A helyes önértékelés talán segíteni fog.
2010. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 A kérdező kommentje:
17:40! Mi lenne itt a túlzás?
2010. júl. 15. 17:41
 50/77 anonim ***** válasza:
ha igazán értenéd amit a vallásod mond, akkor rájönnél, hogy a te elszállt ideálod tulméretezett és egy házasság több, mint hogy ilyen dimenziok mentén megfelelö társad legyen.ez nem bolt, hogy azt kapod amit akarsz!azt kapod, amit a Teremtö eléd állit, és vagy elfogadod vagy nem.Van lehetöség egyedül élni, de akkor nem kell nyavalyogni.
2010. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!